
Гумова петля EasyFit 6-31 кг Чорна Фітнес-стрічка еспандер для вправ і турніка
319 ₴
- Готово до відправки
- Код: EF-2654-3
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Гумова петля EasyFit 6-31 кг Чорна Фітнес-стрічка еспандер для вправ і турніка
Резина для підтягувань – це мультифункціональний спортивний інвентар, який використовується в кросфіті та для зміцнення м'язів всього тіла. Він забезпечує свободу рухів, роблячи вправи більш природними та ефективними, ніж під час використання інших тренажерів. Петлі EasyFit дозволяють залучити більше м'язових груп, ніж силові тренажери, а також забезпечують плавне збільшення навантаження в міру їхнього розтягування, що робить заняття більш безпечними та ефективними.
Характеристики резини для підтягування EasyFit 6-31 кг:
- Довжина: 2080 мм
- Ширина: 20 мм
- Товщина: 4,5 мм
- Опір: 6-31 кг
- Колір: чорний
Колірний відтінок зображення товару на фото може незначно відрізнятися від фактичного. Виробник товару може змінити колір без повідомлення. Що стосується відмінності кольору товару від заявленого про це повідомляється!

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EasyFit |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 208 см |
| Конструкція | Стрічкова |
| Опір | 31 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Стрічковий |
| Тип навантаження | Розтягнення |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 20 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина, см | 208 |
- Ціна: 319 ₴



