
Гумова петля EasyFit 19-65 кг Зелена Фітнес-стрічка еспандер для вправ і турніка
559 ₴
- Готово до відправки
- Код: EF-2654-5
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Гумова петля EasyFit 19-65 кг Зелена Фітнес-стрічка еспандер для вправ і турніка
Гумові петлі – це універсальний інвентар для занять кроссфітом і тренування м'язів всього тіла. Використання петель забезпечує свободу рухів при виконанні вправ і робить їх анатомічно природними, при цьому одночасно задіюється більше груп м'язів, ніж, наприклад, при тренуваннях на силовому тренажері. Крім цього, перевагою використання гумових петель є плавно зростаюче навантаження (у міру розтягування гумової петлі), максимум якої припадає на кінцевий етап м'язового скорочення. Використання петель вважається більш безпечним, ніж, наприклад, робота з вільною вагою.
Характеристики резинки для підтягування EasyFit:
- Довжина: 2080 мм
- Ширина: 44 мм
- Товщина: 4,5 мм
- Опір: 19-65 кг
- Колір: зелений, помаранчевий
Колірний відтінок зображення товару на фото може незначно відрізнятися від фактичного. Виробник товару може змінити колір без повідомлення. Що стосується відмінності кольору товару від заявленого про це повідомляється!

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EasyFit |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 2080 см |
| Конструкція | Стрічкова |
| Опір | 65 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Стрічковий |
| Тип навантаження | Розтягнення |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 44 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина, см | 208 |
| Товщина | 0.45 мм |
- Ціна: 559 ₴



