
Рюкзак міський Travel Extreme Traffic 18 сірий об'ємна передня кишеня вентильована спина Розмір: 41 х 30 х 19 см
878 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак міський Travel Extreme Traffic 18 сірий об'ємна передня кишеня вентильована спина Розмір: 41 х 30 х 19 см
Traffic 18 - міський рюкзак популярної конструкції. Має об'ємну передню кишеню на блискавці. В основному відділенні є відсік для ноутбука та документів.
Призначення: місто, навчання
Особливості:
- Вентильована спина
- Об'ємна передня кишеня
Об'єм: 18 л
Розмір: 41 х 30 х 19 см
Матеріал: 500d Nylon R/S, Oxford 1000D
Вага: 370 г

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Travel Extreme |
| Вага | 370 г |
| Висота | 41 см |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 19 см |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 18 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Ширина | 30 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1402 міс |
| Застосування | Універсальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 878 ₴

