
Балансувальна платформа EasyFit BOSU 60 см синя босу-платформа для дому, півсфера для тренування балансу
2 449 ₴
- Готово до відправки
- Код: EF-2322
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Балансувальна платформа EasyFit BOSU 60 см синя босу-платформа для дому, півсфера для тренування балансу
Балансувальна платформа EasyFit Bosu являє собою надувну півсферу з гумовим куполом і міцною пластиковою платформою. На основі платформи є гумові ніжки, які не дають їй ковзати по підлозі в процесі тренування. Така конструкція призначена для навантажень до 120 кг. Також в комплекті йде насос і дві ручки-еспандери.
Балансувальна півсфера EasyFit Bosu чудово підходить для розвитку вашої координації, почуття рівноваги і постави. Балансир підходить для виконання статичних і динамічних вправ. Невеликі виступи, які рівномірно покривають всю опуклу частину платформи зменшують ковзання ніг і мають масажні властивості.
Характеристики:
- Діаметр: 60 см
- Висота: 23 см
- Вага: 5.5 кг
- Максимальне навантаження: 120 кг
- Матеріали: Пластик, PVC. Щільна гума
Товари EasyFit - це ефективність і довговічність, зручність і сучасний дизайн, увага до деталей і побажань користувачів. Всі вироби перед надходженням в продаж протягом від одного до шести місяців тестуються в умовах активної, практично цілодобової, експлуатації в спортивному залі. Такі випробування дозволяють не озираючись рекомендувати спортивний інвентар для самих екстремальних умов використання!
- Гасло компанії EasyFit: «Fits everyone» - «Підходить кожному». Сподіваємося, що підійде і Вам ))
Колірний відтінок зображення і його тон на фото можуть незначно відрізнятися від фактичного.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EasyFit |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.5 кг |
| Висота | 0.23 см |
| Діаметр | 60 см |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Балансувальна платформа |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
- Ціна: 2 449 ₴


