
Річник настінній Technoline WT2410 Bronze (WT2410 bronze) термометром, гигрометром и кварцевым механизмом
2 718 ₴
- Немає в наявності
- Код: DAS302334
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Річник настінній Technoline WT2410 Bronze (WT2410 bronze) термометром, гигрометром и кварцевым механизмом
Розкішний великий годинник Technoline WT2410 Bronze одночасно може бути і яскравим акцентом у інтер'єрі оселі, завдяки корпусу і циферблату з металевим відблиском, і складовою частиною сучасного інтер'єру офісу чи, навіть, виробничого приміщення. Абсолютно безшумний механізм з плавним рухом секундної стрілки робить цю модель ідеальною для спальні. Циферблат годинника зроблений з алюмінію і накритий мінеральним склом.
Функції:
Годинник:
- Механізм: кварцовий
- Формат часу: 12 г
- Точність ходу годинника: +/- 30 сек/міс
- Абсолютно безшумний механізм з плавним ходом секундної стрілки
Характеристики і комплектація:
Особливості конструкції:
- Діаметр циферблата: 380 мм;
- Матеріал корпуса: пластик/алюміній
- Встановлення: на стіні
- Колір циферблату: Bronze (бронзовий)
- Колір корпуса: Bronze (бронзовий)
Живлення:
- Річник: батарейки АA (LR06) 1.5V х 1 шт
Комплектація:
- Годинник
- Батарейки АA (R06) 1.5V х 1 шт
- Інструкція українською мовою
Розміри і вага:
- Розміри без упаковки, мм: 393х393х45
- Розміри в упаковці, мм: 407х407х54
- Вага без упаковки, кг: 1.160
- Вага в упаковці, кг: 1.390
Термін гарантії: 1 рік
Виробник: Technoline (Germany)

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Technoline |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Радіо | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Тип годинника | Настінний |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 1.390 |
| Вага (кг) | 1.160 |
| Вид циферблата | Індекси |
| Гарантія | 12 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Індикація | Години, Секунди, Хвилини |
| Колір циферблата | Бронзовий |
| Комплект постачання | Годинник; Батарейки АA (R06) 1.5V х 1 шт; Інструкція українською мовою; |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпуса | Метал|Пластик|Скло мінеральне |
| Механізм | Кварцевий |
| Призначення | В кухню|В офіс|В спальню|У вітальню|Універсальні |
| Розміри | 393 х 393 х 45 мм |
| Розміри в упаковці | 407 х 407 х 54 мм |
| Розміри циферблата | 380 x 380 мм |
| Тип | Годинник настінний |
| Тип циферблата | Стрілочний |
| Точність ходу | +/- 30 сек / міс |
| Форма корпусу | Кругла |
| Формат часу | 12 г |
| Функції | Годинник |
| Колір | Мідний |
| Штрихкод | 4029665124100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 718 ₴

