
Дитячий батут Atleto 312 см із сіткою мультиколірний + у подарунок м’ячик, вуличний, навантаження до 150 кг
7 102 ₴
- Готово до відправки
- Код: 21000133
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий батут Atleto 312 см із сіткою мультиколірний + у подарунок м’ячик, вуличний, навантаження до 150 кг
Батут Atleto дозволить провести час, здоровим і активним для дітей і дорослих. Пропонований батут виготовляється з високоякісних матеріалів, що забезпечує його довгий термін служби. Наші батути є безпечними для користувача, конструкція закріплена таким чином, щоб захистити від травм. Батути створення відповідно до стандартів безпеки, встановленими в ЄС.
Батут діаметром 312 см, оснащений 54 оцинкованими пружинами. Мат батута виготовлений з високоякісних матеріалів (стійкий до ультрафіолетового випромінювання).
РУКАВИЧКИ В ПОДАРУНОК:
Рукавички:
- Кількість пар: 1 пара;
- Матеріал рукавичок: бавовняна пряжа;
- Розмір рукавичок: 22,5х12,5 см.
-
Додаткові переваги:
- Термін гарантії на батут 25 місяців
- Інструкція по збірці
- Інструкція з експлуатації.
- Поліпшення фізичного стану;
- Поліпшення кровообігу;
- Спалювання калорій;
- Поліпшення роботи легенів;
- Поліпшення зовнішнього вигляду;
- Розслаблення і поліпшення загального самопочуття.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atleto |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Конструкція | Кругла |
| Матеріал рами | Сталь |
| Діаметр батута | 312 см |
| Висота з сіткою | 245 см |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Вага | 41 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Наявність сходів |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 21000133 |
| Гарантія | 12 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 102 ₴











