-5%

Велотренажер спінінговий inSPORTline Drakkaris можна регулювати як вертикально, так і горизонтально
41 098 ₴
39 044 ₴
- В наявності
- Код: 20067
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велотренажер спінінговий inSPORTline Drakkaris можна регулювати як вертикально, так і горизонтально
Його сила полягає в простоті - ремінна передача із системою фрикційного гальмування забезпечує досить плавну роботу, тоді як на екрані комп’ютера відображається лише найважливіша інформація. Тим не менше, це забезпечує інтенсивні фізичні вправи. Більше того, вам не потрібно підключати пристрій до електричної розетки, що дозволяє розмістити його практично де завгодно. Міцний маховик розміщений ззаду, забезпечуючи ідеальну збалансованість машини.
Сидіння та ручки можна регулювати як вертикально, так і горизонтально (за допомогою ручного важеля), що дозволяє регулювати машину під ваш зріст. Транспортні колеса дозволять легко перевозити спінінг з одного місця в інше. Велосипед-спінінг inSPORTline Drakkaris ідеально підходить для любителів, які шукають інтенсивних тренувань вдома.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 48 кг |
| Вага маховика | 18 кг |
| Гарантійний термін | 41 міс |
| Кількість тренувальних програм | 1 - 9 |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Пасова |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Функции компьютера | Частота пульсу, Витрата калорій, Швидкість, Дистанція, Час |
| Колір | Сірий |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага тренажера, кг | 48 |
| Вага (кг) | 48 кг |
| Висота, см | 131 см |
| Дисплей | так, LCD |
| Довжина, см | 140 см |
| Калорії | є |
| Клас | Для дому |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Максимальна вага навантаження | 120 кг |
| Педалі | педалі з фіксуючими ременями |
| Перенесення і зберігання | компенсатори нерівності підлоги, транспортувальні ролики |
| Посадка | вертикальна |
| Пульс | є |
| Регулювання сидіння | + (Регульоване по вертикалі і горизонталі) |
| Регулювання керма | + (Регульований по висоті) |
| Розміри, см | 140х63х131 |
| Швидкість | є |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина, см | 63 см |
| вага маховика, кг | 18 |
| кардіодатчики | + (Бездротовий Polar) |
| пройдена дистанція | є |
| тест фізичного стану (сканування) | немає |
| тип системи навантаження | магнітна |
| час тренування | є |
| число тренувальних програм | 3 |
| інше | немає, обороти в хвилину |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 044 ₴










