
Батут з поручнем inSPORTline PROFI Digital 100 cm стійка і міцна конструкція як для використання на повітрі
5 772 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7198
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Батут з поручнем inSPORTline PROFI Digital 100 cm стійка і міцна конструкція як для використання на повітрі
Батут з ручкою inSPORTline PROFI Digital 100 см - це сучасний батут для клубних тренувань, нещодавно оснащений комп'ютером - він ідеально підходить для цілорічних занять фітнесом вдома або у фітнес-центрі. Батут inSPORTline PROFI Mini Digital 100 см має ручку в якості опори і тренувального аксесуара. Ручку можна прикріпити і зняти. Батут відповідає найвищим світовим стандартам безпеки. Ідеальні стрибкові якості батута забезпечуються комплектом супервисоких неіржавіючих оцинкованих пружин і стійкою до ультрафіолетового випромінювання зоною для стрибків з високим відскоком. Рама батута виготовлена з оцинкованих сталевих труб підвищеної міцності Heavy Duty. Батут нещодавно оснащений комп'ютером, який може розраховувати і відображати такі значення, як час, спалені калорії (орієнтовно) і кількість стрибків за хвилину.
(1).jpg)
(1).jpg)
Технічний опис:
Міцна сталева рама Hi-Ten зі спеціальним покриттям
Для складання не потрібні інструменти
Не можна використовувати як трамплін
Міцна захисна кришка по краю
6 опор для ніжок
М'яка пінопластова ручка
Ручка регулюється в 4 положеннях (80-100 см)
Датчик, який фіксує кількість стрибків
Діаметр батута: 100 см
Діаметр стрибкового мату: 68,5 см
Висота батута: близько 30 см
Ширина рукоятки: 60 см
Вага: 12 кг
Обмеження по вазі: 110 кг
Підходить для домашнього та комерційного використання
Додаткова інформація:
Для складання не потрібні інструменти
Не використовувати як трамплін
.jpg)


Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Вікова група | Доросла |
| Висота рами батута | 30 см |
| Діаметр батута | 68.5 см |
| Кількість опор | 8 (шт) |
| Конструкція | Кругла |
| Максимальне навантаження | 110 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Батут |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота, см | 30 |
| Гарантійний термін | 45 міс |
| Додатково | Висота поручня від землі: 80-100 см. Ширина поручня: 60 см. Датчик, що фіксує кількість стрибків |
| Комплектація | батут, поручень |
| Термін доставки | В наявності |
- Ціна: 5 772 ₴






