-5%

Килимок для вправ inSPORTline Profi 100x50x1,5 cm — зелений для аеробіки та йоги інших видів вправ стійкий до поту та вологи
1 225 ₴
1 164 ₴
- В наявності
- Код: 10909-1
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Килимок для вправ inSPORTline Profi 100x50x1,5 cm — зелений для аеробіки та йоги інших видів вправ стійкий до поту та вологи
Технічний опис:
Зручний килим з меморіальної піни
Призначений для всіх видів вправ для фітнесу та йоги
Два отвори з металевим кільцем для підвішування
Зручна поверхня
Легко підтримувати чистоту
Надзвичайно гнучкий
Матеріал: TPE (термопластичний еластомер)
Розміри: 100 х 50 см
Товщина клімка: 15 мм

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Країна виробник | Чехія |
| Довжина | 100 см |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок/мат |
| Товщина | 15 мм |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 50 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | немає даних |
| Гарантійний термін | 62 міс |
| Довжина, см | 100 |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Щільність | немає даних |
| Термін доставки | В наявності |
| Товщина см | 1,5 |
| Ширина, см | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 164 ₴

