
Гантель inSPORTline Profi 14 кг поліуретанова сучасний дизайн ручка покрита нековзним матеріалом стійкий до ударів і падінь
6 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 9171
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Гантель inSPORTline Profi 14 кг поліуретанова сучасний дизайн ручка покрита нековзним матеріалом стійкий до ударів і падінь
Технічний опис:
Сучасний дизайн
Ручка покрита нековзним матеріалом
Стійкий до ударів і падінь
Ергономічна ручка
Міцна та естетична обробка
Для домашнього та професійного використання
Ціна за 1 шт

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Тип | Гантелі |
| Конструкція | Розбірна |
| Вага | 14 кг |
| Тип грифа | Прямий |
| Покриття млинців | Порошкова фарба |
| Замки | Клямка |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 81 міс |
| Вага (кг) | 14 кг |
| Кількість | 1 шт |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Додатково | Діаметр вагового диска: 15 см. Ширина вагового диска: 5 см. Довжина ручки: 14,5 см |
| Кількість у наборі | 1 |
| Країна-виробник | Чехія |
| Вага (мінімальна), кг | 14 |
| Термін доставки | В наявності |
| Матеріал дисків | диски з покриттям (поліуретан) |
| Вага (максимальна), кг | 14 |
| Матеріал грифа | сталь |
| Вага грифа, кг | немає даних |
| Вага дисків, кг | немає даних |
| Замки (фіксація) | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 500 ₴




