
Багатоцільові паралельні бруски inSPORTline Push Up PU1000 4 поворотні ніжки 72 x 49 x 93 см обмеження по вазі 120 кг
3 206 ₴
3 046 ₴
- В наявності
- Код: 7767
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Багатоцільові паралельні бруски inSPORTline Push Up PU1000 4 поворотні ніжки 72 x 49 x 93 см обмеження по вазі 120 кг
Бруси багатоцільові з лямками inSPORTline PU1200 легкі, складаються і тому їх легко зберігати. Унікальна рама пропонує різноманітні варіанти вправ. Захвати забезпечують підтримку вашого тіла, дозволяючи виконувати віджимання та підтягування. Ви також можете перекинути бруси набік і робити звичайні віджимання.
І якщо ви все ще хочете більше, ви завжди можете використовувати знімні ремені і зробити свою вправу ще більш складною. Ще одна перевага полягає в тому, що раму можна розібрати, що економить простір. Оскільки всі частини вмикаються/вимикаються, інструменти не потрібні.
Вправи на брусах допоможуть вам не тільки зміцнити корпус, плечі та руки, а й покращити баланс та координацію, а згодом навіть поставити тіло. І ви можете зробити все це, не виходячи з дому/саду.
Технічний опис:
- Універсальні бруси
- Зручна для зберігання/перенесення складна рама
- Ремінці з пінопластовими ручками для більш складних віджимань
- М'які ручки з піни
- Легка збірка
- 4 поворотні ніжки для регулювання на нерівній поверхні
- Матеріал: сталь
- Розміри: 72 x 49 x 93 см
- Діаметр труби: 3,8 см
- Вага: 8 кг
- Обмеження по вазі: 120 кг

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 8 кг |
| Тип | Вуличний тренажер |
| М'язи, що тренуються | Руки, Груди, Плечі, Спина |
| Колір | Жовтий |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 5 кг |
| Гарантійний термін | 85 міс |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Максимальна вага навантаження | 150 см |
| Термін доставки | В наявності |
| Основні | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 3 046 ₴





