-5%

Килимок для вправ JOGI inSPORTline Yoga 173x60x0,5 cm - фіолетовий для аеробіки та йоги інших видів вправ стійкий до поту
520 ₴
494 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2387-1
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Килимок для вправ JOGI inSPORTline Yoga 173x60x0,5 cm - фіолетовий для аеробіки та йоги інших видів вправ стійкий до поту
Технічний опис:
М'який, ідеально підходить для йоги та аеробіки
Нековзні властивості
Розміри: довжина 173 см х ширина 60 см х висота 0,5 см
Вага: 1080 г.
Матеріал: ПВХ (поверхня), поліестер (внутрішній матеріал)
Матеріал, нешкідливий для здоров'я
Універсальне використання
Для ще більш зручного складання та носіння ми рекомендуємо придбати універсальний ремінець

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Країна виробник | Чехія |
| Довжина | 173 см |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок/мат |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 60 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1 кг |
| Гарантійний термін | 116 міс |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Термін доставки | В наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 494 ₴


