-5%

Гімнастичний килимок inSPORTline Camu 173x61x0,4 cm - коричневий камуфляж зручний та корисний аксесуар під час вправ
758 ₴
721 ₴
- В наявності
- Код: 17993-1
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гімнастичний килимок inSPORTline Camu 173x61x0,4 cm - коричневий камуфляж зручний та корисний аксесуар під час вправ

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Країна виробник | Чехія |
| Довжина | 173 см |
| Особливості | Чохол |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок/мат |
| Товщина | 4 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 61 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1 кг |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Матеріал | немає данних |
| Термін доставки | В наявності |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 117 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 721 ₴

