
Гімнастичний м'яч inSPORTline Top Ball 55 cm - фіолетовий для вправ, реабілітації або сидіння, щоб розвантажити спину
641 ₴
609 ₴
- В наявності
- Код: 3909-4
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Гімнастичний м'яч inSPORTline Top Ball 55 cm - фіолетовий для вправ, реабілітації або сидіння, щоб розвантажити спину
М'яч для гімнастики inSPORTline Top Ball 55 см виготовлений з дуже міцного ПВХ з поверхнею проти ковзання та обмеженням ваги 600 кг. Серія м’ячів для гімнастики Top Ball поставляється в декількох кольорах та розмірах. Насос завжди входить в комплект, тому ви можете легко його надути. Кулі для гімнастики inSPORTline Top Ball підходять для різноманітних фітнес, кардіо та відновлювальних вправ. Кулі підходять як для домашнього, так і для комерційного використання.
Технічний опис:
Універсальний гімнастичний м’яч
Матеріал: високоміцний ПВХ
Неслизька поверхня
Вантажопідйомність: 600 кг
Розмір: 55 см (допуск + - 5 см)
В комплекті: ручний насос для зручного відкачування
Призначений для всіх, для фітнесу, кардіо та реабілітаційних вправ
для комерційного та приватного використання

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Країна виробник | Чехія |
| Вікова група | Доросла |
| Діаметр | 55 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Гладкий |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1,26 кг |
| Гарантійний термін | 128 міс |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Максимальна вага навантаження | 600 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
- Ціна: 609 ₴


