
Килимок для фітнесу inSPORTline Doble 173x61x0,6 cm - фіолетово-рожевий для забезпечення додаткового комфорту під час занят
991 ₴
942 ₴
- В наявності
- Код: 18237-2
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Килимок для фітнесу inSPORTline Doble 173x61x0,6 cm - фіолетово-рожевий для забезпечення додаткового комфорту під час занят
Твердий фітнес-килимок inSPORTline Doble Фітнес-килимок для вправ inSPORTline Doble поєднує в собі кілька важливих функцій, завдяки яким вам буде комфортно під час тренувань. М'який і міцний матеріал TPE дуже зручний і стійкий до поту і води. Більше того, його шари легко компенсують нерівності поверхні. Товщина килимка становить 6 мм, що робить його ідеальним для складних фізичних вправ та регулярних повторюваних вправ, таких як йога, пілатес або аеробіка. Завдяки невеликій вазі та прикріпленому ремінцю, килимок легко переносити.
Технічний опис:
двошаровий килимок
стійкий до дії води та поту
підходить для йоги, аеробіки, пілатесу та інших вправ
ніжна візерунчаста текстура на маті
неслизька поверхня - нижня частина мата
розміри: 173 x 61 см
товщина: 6 мм
матеріал: TPE (термопластичний еластомер)
вага: 950г
постачається з практичним ремінцем для зручності перенесення

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Країна виробник | Чехія |
| Довжина | 173 см |
| Матеріал | ПВХ |
| Особливості | Стяжки в комплекті |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок/мат |
| Товщина | 6 мм |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 61 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,950 кг |
| Гарантійний термін | 139 міс |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
- Ціна: 942 ₴



