-5%

Багатофункціональний дверний турнік inSPORTline Double Lift підтягувальна планка , призначена для загального розвитку
1 749 ₴
1 662 ₴
- В наявності
- Код: 3378
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Багатофункціональний дверний турнік inSPORTline Double Lift підтягувальна планка , призначена для загального розвитку
Дверна тяга inSPORTline Double Lift - це багатофункціональна дверна тяга, призначена для загального розвитку верхньої та нижньої частини корпусу. Планка включає 2 гумові рукоятки для рук і ніг, що дозволяє проводити комплексні тренування. Два запобіжні пристрої забезпечують надійне кріплення планки до дверей.
Технічний опис:
Багатофункціональна ручка з міцного матеріалу
Може бути встановлений у двері шириною 75-90 см
2 ручки з гумовими ручками для зміцнення верхньої та нижньої частини тіла
2 м’які зручні ручки на барі
2 кріпильні пристрої, що запобігають розпушенню штока
Він підходить для комплексних тренувань верхньої та нижньої частини тіла
Підходить для підтягувань
Діаметр площі контакту з рамою: 4,1 см
Вантажопідйомність: 100 кг
Колір: чорний та червоний

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Країна виробник | Чехія |
| Вікова група | Доросла |
| Конструкція | Розсувна |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Турнік |
| Тип кріплення | Враспор |
| Колір | Червоний |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3 кг |
| Гарантійний термін | 155 міс |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Максимальна вага навантаження | 100 кг |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Ширина, см | немає данних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 662 ₴


