
Велотренажер inSPORTline inCondi UB45i технологія inCondi та можливість підключити пристрій до програми на мобільному телефоні.
41 666 ₴
- Немає в наявності
- Код: 20142
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Велотренажер inSPORTline inCondi UB45i технологія inCondi та можливість підключити пристрій до програми на мобільному телефоні.
Незважаючи на те, що inCondi UB45i виглядає досить скромно, він має безліч цікавих та вдосконалених функцій! Родзинка - це, звичайно, технологія inCondi та можливість підключити пристрій до програми на мобільному телефоні. Це дає вам доступ, наприклад, до інтервальних тренувань або віртуальних маршрутів за картою. За допомогою програми ви також можете зберігати всі свої навчальні дані, а потім аналізувати свої довгострокові результати.
У велотренажері також багато програмного забезпечення! Ви можете вибрати з 12 заздалегідь визначених програм, програми HRC для фітнесу та програми WATT. Ви також можете перемикатися між 16 рівнями навантаження на панелі управління та змінювати висоту та горизонтальне положення сідла для максимального комфорту на велотренажері. Він ідеально підходить для домашніх вправ і може використовуватися всією родиною!

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 35 кг |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Кількість рівнів навантаження | 11 - 25 |
| Максимальна вага користувача | 130 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Магнітна |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 35 кг |
| Гарантійний термін | 172 міс |
| Живлення тренажера | Від мережі |
| Клас | Для дому |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Максимальна вага навантаження | 130 кг |
| Термін доставки | В наявності |
| Колір | Різні |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 666 ₴











