-5%

Стрічка тренувальна для вправ inSPORTline Hangy 22 mm Light можливість з’єднання багатьох каучуків за допомогою сучків
503 ₴
478 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7261
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стрічка тренувальна для вправ inSPORTline Hangy 22 mm Light можливість з’єднання багатьох каучуків за допомогою сучків
Завдяки своїй невеликій вазі та невеликим розмірам, стрічку опору для вправ inSPORTline Hangy 22 мм легко переносити, що робить її ідеальним інструментом для тренувань не тільки в тренажерному залі, але і вдома.
Технічний опис:
висока гнучкість
можливість з’єднання багатьох каучуків за допомогою сучків
підходить для домашніх та гімнастичних вправ
легке зберігання
ефективна допомога
Опір: 15 кг
Ширина: 2,2 см
Окружність: 204 см
Вага: 167 г.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 0.167 кг |
| Довжина | 204 см |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Стрічкова |
| Опір | 15 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Стрічковий |
| Тип навантаження | Розтягнення |
| Ширина | 2.2 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,167 кг |
| Гарантійний термін | 190 міс |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Матеріал | Гума |
| Термін доставки | В наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 478 ₴



