
Медичний м'яч inSPORTline Slam Ball 8 kg високоякісний з міцного ПВХ універсального призначення водонепроникний
1 529 ₴
- Немає в наявності
- Код: 13482
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Медичний м'яч inSPORTline Slam Ball 8 kg високоякісний з міцного ПВХ універсального призначення водонепроникний
Технічний опис:
Ідеальний інструмент для всебічного навчання, включаючи групове навчання
Ідеально підходить для розвитку сили, динаміки, рухової координації та зміцнення м’язів.
Неслизька поверхня
Накачування можна регулювати за допомогою голчастого насоса (не входить у комплект)
Матеріал: гума
Засипка: пісок
Вага: 8 кг
Діаметр: приблизно 22 см
Приклади вправ:
жим лежачи в положенні стоячі
пензлик стоячі
кидок однією рукою
обертання вперед
просте обертання
стрибати на корточках
задній розряд

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Звичайний |
| Матеріал | Гума |
| Вага | 8 кг |
| Діаметр | 22 см |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 201 міс |
| Вага (кг) | 8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 529 ₴


