-5%

Масажне кільце inSPORTline Grip 70 зміцнює зап’ястя та пальці простий та ефективний підсилювач
195 ₴
186 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 2394
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Масажне кільце inSPORTline Grip 70 зміцнює зап’ястя та пальці простий та ефективний підсилювач
Технічний опис:
Зміцнює зап’ястя та пальці
Діаметр кільця: 70 мм
Діаметр матеріалу: 15 мм
Вага: 36 г.
Матеріал: ПВХ

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 0.036 кг |
| Діаметр | 70 мм |
| Колір | Блакитний |
| Стан | Новий |
| Тип | Кистьовий |
| Тип навантаження | Стиснення |
| Матеріал | Гума |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,036 кг |
| Гарантійний термін | 254 міс |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Максимальна вага навантаження | 150 кг |
| Термін доставки | В наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 186 ₴




