
М'яч для йоги inSPORTline 3 kg високоякісний з піщаним наповнювачем, призначений для вправ зміцнення тренувань
289 ₴
275 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3490
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
М'яч для йоги inSPORTline 3 kg високоякісний з піщаним наповнювачем, призначений для вправ зміцнення тренувань
М'яч для йоги inSPORTline 3 кг - це куля, наповнена піском, що підходить для занять йогою та відновлення. М'яч буває декількох розмірів, кожен з різною вагою, тому кожен може вибрати розмір і вагу, що підходять для власних цілей. За допомогою Yoga Ball inSPORTline 3 кг ви можете виконувати найрізноманітніші вправи, і тому кульки для йоги, наповнені піском, підходять навіть для цілей відновлення.
Технічний опис:
М'яч для йоги з піщаною начинкою 3 кг
Червоний колір
Поверхня кулі виготовлена з високоміцного ПВХ-матеріалу
Підходить для широкого спектру вправ, йоги, фітнесу
Підходить для відновлення
Діаметр кульки: 17 см

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 3 кг |
| Діаметр | 17 см |
| Матеріал | Гума |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Колір | Червоний |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3 кг |
| Гарантійний термін | 258 міс |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Розмір | 17 х 17 х 17 см |
| Термін доставки | В наявності |
- Ціна: 275 ₴


