
Велотренажер inSPORTline Valdosa широке сідло дуже зручне регулювання висоту та відстань сидіння від керма
42 277 ₴
- Немає в наявності
- Код: 20145
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Велотренажер inSPORTline Valdosa широке сідло дуже зручне регулювання висоту та відстань сидіння від керма
Велотренажер inSPORTline Valdosa також надзвичайно міцний (він важить 46.5kg ) і , отже , стійкий . Завдяки низькій та просторій поетапній конструкції, вам не потрібно піднімати ногу, коли сідаєте / виходите з велосипеда, що робить його придатним для літніх користувачів та користувачів з обмеженою рухливістю . Лежачий простий у використанні, великий ЖК-екран, що легко читається, відображає всю важливу інформацію. Ви можете вибрати з 12 попередньо встановлених програм , програму HRC (яка автоматично регулює опір, щоб зробити тренування максимально ефективною) або програму WATT (що допомагає вам залишатися в оптимальній зоні ват під час тренування). Ви також можете створити та зберегти власну програму. Електромагнітна гальмівна система забезпечує тихий біг, тоді як пульсометри (вбудовані в ручки) та нагрудний ремінець (не входить до комплекту) допомагають відстежувати пульс.
Зручне та регульоване сідло
Висока якість виготовлення та міцна рама забезпечують високу стійкість та вантажопідйомність до 130 кг . Конструкція не тільки міцна, але і спритно спроектована. Невеликий набіг лише на кілька сантиметрів від землі дозволяє використовувати людей похилого віку або людей з обмеженими фізичними можливостями. Відстань між педалями становить лише 17 см. Таким чином, рух дуже природний і схожий на кручення педалей на справжньому велосипеді.
Надійна та вишукана конструкція
Широке сідло дуже зручне, тому ви можете витримувати тривалі тренування без будь-якого неприємного тиску. Ви можете регулювати висоту та відстань сидіння від керма відповідно до ваших потреб. Кожен може знайти зручне сидіння.
Ідеальна програма, яку ви вибираєте
Ви можете вибрати з широкого спектру програм. Велотренажер inSPORTline Valdosa пропонує 12 попередньо встановлених програм або програм HRC, які автоматично змінюють навантаження, завдяки чому ви завжди знаходитесь на оптимальному пульсі для спалювання жиру. Звичайно, ви можете встановити власну програму точно відповідно до ваших вимог.
Практичні налаштування
Звичайно, ми також думаємо про комфорт користувача. На рамі ви знайдете тримач для пляшок, який допоможе зберегти питний режим. На бічних ручках ви можете регулювати навантаження за допомогою кнопок, не торкаючись дисплея. Незважаючи на більшу вагу машини, її можна легко переміщати відповідно до потреб завдяки транспортним колесам .
Основні характеристики:
Стабільний велотренажер для домашнього використання
Тихий біг
Зручне регульоване сидіння (як горизонтально, так і вертикально)
Низький та просторий поетапний дизайн, придатний для літніх користувачів та користувачів з обмеженою рухливістю
Легкий для читання дисплей і різноманітність програм
Приймач сигналу на нагрудному ремінці (5 кГц) - нагрудний ремінець не входить у комплект , ми рекомендуємо використовувати нагрудні ремінці Polar
Програма HRC: машина автоматично регулює опір, щоб утримувати користувача в оптимальній зоні серцевого ритму
Програма WATT: машина автоматично регулює опір, щоб утримувати користувача в заданій зоні WATT (наприклад, він збільшує опір при зменшенні частоти обертання педалей)
Програма відновлення: дозволяє відстежувати прогрес у вашій фізичній формі
Відображення на комп’ютері: калорії, швидкість, оберти в хвилину, час, відстань, ват, пульс

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 46.5 кг |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Кількість рівнів навантаження | 11 - 25 |
| Максимальна вага користувача | 130 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Електромагнітна |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Функции компьютера | Швидкість, Дистанція, Витрата калорій, Час, Частота пульсу |
| Колір | Сірий |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 46.5 кг |
| Гарантійний термін | 278 міс |
| Живлення тренажера | Від мережі |
| Клас | Для дому |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Максимальна вага навантаження | 130 кг |
| Термін доставки | В наявності |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 277 ₴











