-5%

Спін-велотренажер inSPORTline Alfan датчики пульсу в ручках аварійне гальмо стабільний спін-велосипед
18 480 ₴
17 556 ₴
- В наявності
- Код: 19886
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Спін-велотренажер inSPORTline Alfan датчики пульсу в ручках аварійне гальмо стабільний спін-велосипед
Ви можете стежити за всіма своїми навчальними даними на легко читаному дисплеї, тоді як датчики на ручках дозволяють відстежувати пульс. Під дисплеєм знаходиться тримач для планшета, який дозволяє переглядати Інтернет або переглядати відео під час тренування.
Все, що вам потрібно зробити, щоб відрегулювати опір, - це повернути ручку регулювання. Якщо вам потрібно повністю зупинити машину, просто натисніть кнопку до кінця. Ідеально підходить для домашнього використання, Spin Bike inSPORTline Alfan - це класичний спін-велосипед у сучасному дизайні.
Основні характеристики:
- Стабільний спін-велосипед, придатний для домашнього використання
- Положення сидіння та ручки можна регулювати відповідно до зросту користувача
- Ручне регулювання опору
- Аварійне гальмо
- Датчики пульсу в ручках
- Простий у використанні дисплей, який дозволяє стежити за своїми навчальними даними
- Тримач для планшета
- На дисплеї відображаються: час, поточна та загальна відстань, калорії, пульс
- Джерело живлення на дисплеї: 2 батареї типу AA (у комплекті)

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Колір | Чорний |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Особливості | Можливість тренування рук, Регулювання кута нахилу керма |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Інерційна |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Функции компьютера | Дистанція, Швидкість, Час |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 28 кг |
| Висота, см | 115 см |
| Гарантійний термін | 283 міс |
| Довжина, см | 112 см |
| Джерело живлення | 2 батареї типу AA |
| Клас | Для дому |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Максимальна вага навантаження | 100 кг |
| Термін доставки | В наявності |
| Ширина, см | 48 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 556 ₴








