-5%

Дитячий самокат Insportline Trolls з трьома колесами для кращої стабільності легкий не має гострих країв і має велику протиковзку
1 866 ₴
1 773 ₴
- В наявності
- Код: OTRO110-2
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий самокат Insportline Trolls з трьома колесами для кращої стабільності легкий не має гострих країв і має велику протиковзку
Технічний опис:
Стійкий скутер з трьома колесами
Міцний сталевий каркас
Тролі друкують на щиті керма та протиковзкій колодці
ПВХ ручки на кермі
Мінімальна рекомендована висота користувача: 90 см
Переднє колесо: ПВХ, 135 мм
2 задні колеса: ПВХ, 115 мм
Висота керма: 59 - 64 см
Обмеження ваги: 20 кг
Вага: 2,25 кг
Рекомендований вік: 2+

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 2.25 кг |
| Вікова група | Дитяча |
| Діаметр колеса | 135 мм |
| Кількість коліс | 3 |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Різні кольори |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 286 міс |
| Термін доставки | В наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 773 ₴

