
Атлас для вправ inSPORTline ProfiGym C100 дозволить виконати більше 100 різних вправ для ефективного зміцнення всього тіла
62 269 ₴
- Немає в наявності
- Код: 18401
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Атлас для вправ inSPORTline ProfiGym C100 дозволить виконати більше 100 різних вправ для ефективного зміцнення всього тіла
Інші переваги включають м’яку підкладку, анатомічну спинку та протиковзні ручки. Гнучкі сталеві троси забезпечують плавну та безшумну роботу. Навантаження можна легко регулювати до 80 кг (16 х 5 кг). Завдяки цим атрибутам тренажер inSPORTline ProfiGym C100 став дуже популярним як для домашнього використання, так і для менших клубів та готелів.
Технічний опис:
якісний тренажер
дозволяє виконувати десятки різних вправ
сталева конструкція з каркасом з профілем 40 х 80 мм / 50 х 100 мм
захисне покриття
анатомічна спинка
нековзні ручки діаметром 25 мм
гнучкі сталеві троси
шківи з підшипниками та сталевими гільзами
просте регулювання навантаження
висока стійкість
атлас з двома ручками
4 рівні регулювання сидіння
діаметр шківа: 50 мм
вага вантажу: 80 кг (блоки 16 х 5 кг)
висота прокладки: 4 см
висота сидіння від землі: 56-65 см
розміри: довжина 200 см х ширина 120 см х висота 200 см
максимальна вага користувача: 150 кг
вага: 190 кг
Категорія HC (відповідно до EN957), придатна для побутового використання

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 190 кг |
| Вага грузоблока | 80 кг |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Транспортувальні ролики, Регулювання сидіння за вертикаллю, Регулювання сидіння за горизонталлю, Компенсатори нерівності підлоги |
| Система навантаження | Блокова |
| Стан | Новий |
| М'язи, що тренуються | Руки, Прес, Сідниці, Груди, Спина, Ноги, Плечі |
| Колір | Чорний |
| Крок навантаження | 5 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 190 кг |
| Гарантійний термін | 307 міс |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Максимальна вага навантаження | 150 кг |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 62 269 ₴




