
Бігова доріжка inSPORTline inCondi T35i плавний і тихий хід встановлені маршрути якісна підвіска, яка захищає суглоби
57 833 ₴
- Немає в наявності
- Код: 21319
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Бігова доріжка inSPORTline inCondi T35i плавний і тихий хід встановлені маршрути якісна підвіска, яка захищає суглоби
Як і інші бігові доріжки InCondi, ця також синхронізується з розумними навчальними програмами, дозволяючи вам бігти віртуальну гонку, бігати заздалегідь встановлені маршрути (з відео) або відстежувати дані в додатку. Ви також можете оцінити USB-порт, який дозволяє заряджати ваш смарт-пристрій.
Якщо ви хочете відстежувати свій пульс під час тренувань, ви можете зробити це, оскільки бігова доріжка оснащена нагрудним ремінцем і має ручки із вбудованими датчиками серцевого ритму. Якщо ручки заважають вам під час тренування, ви можете скласти їх, щоб отримати додатковий простір. Ще однією унікальною особливістю цієї бігової доріжки є барвиста панель управління з підсвічуванням, яка змінює кольори залежно від того, наскільки швидко ви рухаєтесь зоною бігу.
Основні характеристики:
Економить простір складний каркас
Плавна та тиха робота
М'яка зона бігу
Кольорова підсвічувана панель управління, яка змінює кольори залежно від швидкості руху зони бігу
Швидке та легке складання
Складні ручки
Ви можете синхронізувати з наступними програмами (через Bluetooth):
Fitshow (Android 7.0+) / FitShow LITE (iOS 8.0+)
ВИБЕРІТЬ ЦІЛЬ - дозволяє записати пробіжки на біговій доріжці
На замовлення
Природні декорації - віртуальні декорації
Спортивний курс - вибрані навчальні програми YouTube
Режим програми - заздалегідь визначені програми
Дозволяє встановити ціль
Це дозволяє створити власну програму
OUTDOOR - дозволяє записувати пробіги на відкритому повітрі (GPS)
Це дозволяє створювати довгострокові плани навчання
Посібник із тренувань на біговій доріжці та поради щодо здорового способу життя
Спортивна енциклопедія
Історія навчання
Додаток Zwift (Android 7.0 + / iOS 9.0+) та Zwift Companion (Android 7.0 + / iOS 9.0+) дозволяють керувати пристроєм із телефону
Тренінг у формі гри у віртуальному 3D-середовищі
Це дозволяє ставити цілі та складати план тренувань
Це дозволяє спілкуватися з іншими користувачами мережі
Це дозволяє створити власний аватар, який представлятиме вас на екрані
Сумісний з Apple Health, Strava, Training Peaks, Garmin Connect, Adidas Training, Map My Fitness, Today's Plan
Kinomapa (Android 5.0 + / iOS 9.0+)
Попередньо встановлені маршрути (з відео)
Виберіть бігову доріжку (для пристрою) та FitShow (для бренду)
Більша частина контенту платна
Заздалегідь переконайтеся, що бігова доріжка сумісна з вашим пристроєм
Щоб програми працювали належним чином, Wi-Fi, Bluetooth і GPS повинні бути "ввімкненими"
Вищезазначені програми не були розроблені inSPORTline, тому inSPORTline не може нести відповідальність за будь-які помилки або проблеми сумісності (однак ми тут, щоб допомогти у разі таких проблем)
USB-порт для зарядки смарт-пристроїв
Ключ захисту
Тримач для планшета
Функція паузи
Комп’ютер відображає: відстань, час, калорії, кроки, швидкість, пульс

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 40 кг |
| Довжина полотна | 130 см |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 19 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна швидкість полотна | 12 і менше |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Призначення | Професійне |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Встановлення кута нахилу | Немає |
| Функции компьютера | Частота пульсу, Швидкість, Дистанція, Час, Витрата калорій |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина полотна | 45 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 40 кг |
| Висота, см | 151 |
| Гарантійний термін | 316 міс |
| Датчики пульсу | є |
| Дисплей | немає |
| Довжина, см | 126 |
| Додатково | Ключ безпеки. Тримач для планшета. |
| Калорії | є |
| Клас | Для дому |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Кут нахилу, град | Да |
| Максимальна вага навантаження | 120 кг |
| Максимальна швидкість, км/год | 12 |
| Перенесення і зберігання | конструкція що складається |
| Пульс | є |
| Регулювання кута нахилу | немає |
| Розмір, см | 131x73x124 |
| Швидкість | є |
| Термін доставки | В наявності |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина, см | 71 |
| пройдена дистанція | є |
| розмір полотна, см | 45x130 |
| ручки | нерегульовані |
| час тренування | є |
| число рівнів навантаження | немає даних |
| число тренувальних програм | 15 |
| інше | немає даних, немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 833 ₴











