
Батут із захисною сіткою та драбиною inSPORTline Flea 305 см стійка і міцна конструкція як для використання на повітрі
12 184 ₴
11 575 ₴
- В наявності
- Код: 22276
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Батут із захисною сіткою та драбиною inSPORTline Flea 305 см стійка і міцна конструкція як для використання на повітрі
Безпечне задоволення для всієї родини! Батут inSPORTline Flea 366 см, ідеально підходить як для дітей, так і для їх батьків, буде чудово виглядати у вашому саду. Міцна сталева конструкція витримує стихію та важке використання, а її вантажопідйомність до 150 кг робить її придатною для користувачів різного віку. Щоб запобігти падінню користувачів із зони стрибків, батут обладнаний захисною сіткою висотою 180 см.
Інші елементи батута також гарантують безпеку. Пружини, що підтримують батут, заховані під захисним кожухом, а сітчасті стовпи оббиті піною. Драбина проти ковзання дозволяє безпечно заходити на батут, а вхід закріплюється не тільки на блискавці, але і на пряжках. Діаметр 305 см. Цей батут поміститься у вашому саду. Якщо ви шукаєте розваги для енергійних членів сім'ї (включаючи дорослих), батут inSPORTline Flea 305 см - найкращий вибір!
.jpg)
Технічний опис:
- Батут вищої якості, придатний як для внутрішнього, так і для зовнішнього використання
- Включає всі функції безпеки
- Підходить для домашнього використання
- Загальна висота: 256 см
- Відстань від землі: 76 см
- Діаметр батута: 305 см
- Діаметр килимка для стрибків: 261 см
- Матеріал рами: оцинкована сталь
- Профіль рами: 38 мм x 1,3 мм
- Розмір драбинки: 86 х 31 см
- Вантажопідйомність: 150 кг
Захисна сітка:
- Висота: 180 см
- Діаметр: 305 см
- Матеріал: ПЕ (поліетилен)
- Кількість стійок: 6
- Наповнення: EPE піна, ПВХ,
Килимок для стрибків:
- Анти-УФ
- Кількість пружин: 60
- Довжина пружини: 140 мм
- Діаметр пружини: 3,1 мм
- Матеріал: ПП (поліпропілен)
- Матеріал чохла для пружин: ПВХ + ПЕ
.jpg)

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Вікова група | Доросла |
| Висота рами батута | 76 см |
| Висота з сіткою | 256 см |
| Діаметр батута | 305 см |
| Кількість опор | 3 (шт.) |
| Конструкція | Кругла |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Особливості | Наявність сходів, Всепогодность |
| Розташування захисної сітки | Внутрішня |
| Стан | Новий |
| Тип | Батут |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота батута | 76 см |
| Висота сітки | 180 см |
| Гарантійний термін | 326 міс |
| Захисна сітка | Да |
| Кількість ніжок | 3 (bipod) |
| Драбина | Да |
| Максимальна навантаження | 150 кг |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Предоплата 10% |
- Ціна: 11 575 ₴










