
Бігова доріжка inSPORTline inCondi T30i плавний і тихий хід встановлені маршрути якісна підвіска, яка захищає суглоби
53 056 ₴
- Немає в наявності
- Код: 21318
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Бігова доріжка inSPORTline inCondi T30i плавний і тихий хід встановлені маршрути якісна підвіска, яка захищає суглоби
Ви також можете оцінити унікальну підвіску та інтуїтивне управління. Легко читається панель управління має кнопки для зміни швидкості та нахилу. Ви можете вибрати з 15 попередньо встановлених програм. І якщо цього недостатньо, ви можете створити власні програми (цілих 3). Бігова доріжка оснащена полярним ремінцем для грудей, який дозволяє відстежувати пульс під час тренування.
Хоча біговий ремінь досить великий, бігова доріжка не займе багато місця. Завдяки складаній рамі та колесам, ви можете скласти бігову доріжку після тренування і сховати її!
Основні характеристики:
Великий ходовий ремінь з чудовою амортизацією
Бігова доріжка готова до роботи за лічені хвилини
Економить простір складний каркас
Ви можете синхронізувати з наступними програмами (через Bluetooth):
Fitshow (Android 7.0+) / FitShow LITE (iOS8.0 +)
ВИБЕРІТЬ ЦІЛЬ - для симуляторних вправ
На замовлення
Природні декорації - імітація пейзажу, що минає
Спортивний курс - вибрані програми вправ з Youtube
Режим програми - попередньо запрограмовані програми
Це дозволяє створити власну програму
OUTDOOR - дозволяє записувати пробіги на вулиці (GPS)
Zwift (Android 7.0 + / iOS 9.0+) та програма, що підтримує Zwift Companion (Android 7.0 + / iOS9.0 +), дозволяють керувати пристроєм із телефону
Тренінг у формі гри у віртуальному 3D-середовищі
Це дозволяє ставити цілі та складати план тренувань
Це дозволяє спілкуватися з іншими користувачами мережі
Це дозволяє створити власний аватар, який представлятиме вас на екрані
Сумісний з Apple Health, Strava, Training Peaks, Garmin Connect, Adidas Training, Map My Fitness, Today's Plan
Kinomap (Android 4.4 + / iOS9.0 +)
Попередньо встановлені треки (з відео)
Заздалегідь переконайтеся, що бігова доріжка сумісна з вашим пристроєм
Щоб програми працювали належним чином, Wi-Fi, Bluetooth і GPS повинні бути "ввімкненими"
inSPORTline не є розробником згаданих додатків і не несе відповідальності за будь-які помилки або несумісність програми (ми будемо раді допомогти у разі виникнення проблем)
USB-порт для зарядки телефону / планшета
Аудіороз'єм (3,5 мм) та роз'єм MP3
Якісні колонки
Ключ захисту
Тримач для пляшок
Компактний дизайн
Функція паузи
Комп’ютер відображає: відстань, час, калорії, швидкість, пульс, нахил
Система простого складання: простий та ефективний поршневий механізм дозволяє складати / розкладати бігову доріжку однією рукою
Технологія Silent Motion: тиха робота

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 61 кг |
| Довжина полотна | 130 см |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 19 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна швидкість полотна | 17 і більше |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Максимальний кут нахилу | 7 ° |
| Призначення | Професійне |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Встановлення кута нахилу | Ручна |
| Функции компьютера | Частота пульсу, Швидкість, Дистанція, Час, Витрата калорій |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина полотна | 46 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 61 кг |
| Висота, см | 125 |
| Гарантійний термін | 327 міс |
| Датчики пульсу | є |
| Дисплей | LCD-дисплей |
| Довжина, см | 155 |
| Додатково | Компенсатори нерівності підлоги, ключ безпеки, амортизація, підставки для аксесуарів |
| Калорії | є |
| Клас | Для дому |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Кут нахилу, град | Да |
| Максимальна вага навантаження | 120 кг |
| Максимальна швидкість, км/год | 18 |
| Перенесення і зберігання | транспортувальні ролики, складна конструкція |
| Пульс | є |
| Регулювання кута нахилу | 0-7 |
| Розмір, см | 155x78x125 |
| Швидкість | є |
| Термін доставки | В наявності |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина, см | 78 |
| пройдена дистанція | є |
| розмір полотна, см | 130x46 |
| ручки | нерегульовані |
| час тренування | є |
| число рівнів навантаження | немає даних |
| число тренувальних програм | 18 |
| інше | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 056 ₴











