-5%

Бігова доріжка inSPORTline inCondi T50i плавний і тихий хід встановлені маршрути якісна підвіска, яка захищає суглоби
68 614 ₴
65 184 ₴
- В наявності
- Код: 13146
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бігова доріжка inSPORTline inCondi T50i плавний і тихий хід встановлені маршрути якісна підвіска, яка захищає суглоби
РК-панель із підсвічуванням відображає всю необхідну інформацію, таку як: швидкість, час, відстань, пульс та спалені калорії. Серед інших переваг бігової доріжки inSPORTline inCondi T50i варто відзначити тихий двигун з максимальною швидкістю 20 км / год, датчики пульсу в ручках та колесах для зручності транспортування. Міцна конструкція, ремінь з розмірами 140 х 51 см та вантажопідйомністю - до 140 кг, забезпечують високу міцність пристрою навіть під час дуже інтенсивних тренувань.
Для максимальної безпеки бігова доріжка inSPORTline inCondi T50i була оснащена запобіжним затиском та замком, який при необхідності негайно зупиняє ходовий ремінь. У пам’яті комп’ютера збережено 24 готові програми, 3 користувацькі програми, 2 програми HRC та програма вручну, що дозволяє індивідуально налаштувати навчання відповідно до ваших уподобань. Панель бігової доріжки збагачена тримачем для електронних пристроїв або книг.
Тиха, як миша
Можливо, трохи незграбна миша, але правда в тому, що тиха робота - це те, що найбільше хвалять наших клієнтів про inCondi T50i. Міцна і міцна рама з високоякісною амортизацією повітряної подушки зменшує шум навіть під час інтенсивних тренувань. Тому ця бігова доріжка ідеально підходить для тренувань вдома - ви не заважатимете ні сім’ї, ні сусідам.
Привітний до вашого серця
Найефективніший тренінг проходить паралельно з моніторингом пульсу. За допомогою грудного ремінця Polar ви можете використовувати програми HRC та встановити ідеальний пульс для максимального споживання калорій. Програма автоматично регулює навантаження, щоб досягти встановленого цільового пульсу.
Залишайтеся на зв'язку зі світом
Підключивши смартфон або планшет, ви отримуєте не тільки цікавий спосіб записати та оцінити свої тренування, але й можливість поділитися своїм успіхом з іншими. Ще однією особливістю програми є можливість вибору маршруту, наприклад, на інший бік світу, та його віртуалізація.
Ідеальні розміри
Стрічка бігової доріжки inSPORTline inCondi T50i широка і довга, розміром до 140 см. Ці розміри схожих на розмір на професійному рівні (для клубів, тренажерних залів, зокрема), що гарантує комфортний старт та великий простір під час тренування.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 81 кг |
| Кількість тренувальних програм | 20 і більше |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна швидкість полотна | 17 і більше |
| Максимальна вага користувача | 140 кг |
| Максимальний кут нахилу | 11 ° |
| Потужність двигуна, л. с | 3,1 і більше |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Функции компьютера | Частота пульсу, Швидкість, Дистанція, Час, Витрата калорій |
| Колір | Різні кольори |
| Користувацькі характеристики | |
| Аварійне гальмо | Да |
| Аудіовхід | Да |
| Вага (кг) | 81 кг |
| Висота в розкладеному стані | 144 см |
| Висота в складеному стані | 156 см |
| Висота, см | 144 |
| Гарантійний термін | 328 міс |
| Для тривалої ходьби | Максимум 2 години |
| Довжина в розкладеному стані | 194 см |
| Довжина, см | 194 |
| Джерело живлення | 220V, 230V |
| Категорія | HC (згідно з EN957) |
| Клас | Для дому |
| Кількість щаблів | 15 |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Кут нахилу, град | Да |
| Кількість попередньо визначених програм | 24 |
| Максимальна вага навантаження | 140 кг |
| Максимальна швидкість, км/год | 20 |
| Максимальна швидкість | 20 км/год |
| Максимальний нахил | 6.50 |
| Мінімальна швидкість | 1 км/год |
| Монітор серцевого ритму | Да |
| Потужність двигуна | 2.50 KM |
| Нагрудний ремінець у комплекті | Да |
| Програма HRC | Да |
| Програма користувача | 3 |
| Розміри | 140 х 51 см |
| Ручна програма | Да |
| Система вирівнювання | Да |
| Складання конструкції | Да |
| Термін доставки | В наявності |
| Технологія | inCondi |
| Тип бігової доріжки | Електрична |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина, см | 88 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 184 ₴










