-5%

Стрічка опору для вправ inSPORTline Hiplop L допомагає зміцнити стегна, сідниці, щиколотки, стегна, плечі та руки
361 ₴
343 ₴
- Готово до відправки
- Код: 21696
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стрічка опору для вправ inSPORTline Hiplop L допомагає зміцнити стегна, сідниці, щиколотки, стегна, плечі та руки
Оскільки смуга опору inSPORTline Hiplop L забезпечує максимальний опір, вона підходить для досвідчених користувачів, які хочуть встановити обмеження. З його допомогою можна зміцнити стегна, щиколотки, стегна, сідниці, руки і плечі. Нарешті, inSPORTline Hiplop L займає мало місця, тому ви можете носити його постійно.
Технічний опис:
Ефективний тренувальний аксесуар
Широкий ремінець з текстильної стійкості
Це допомагає зміцнити стегна, сідниці, щиколотки, стегна, плечі та руки
Неслизькі смужки з внутрішньої сторони
Міцність: 22 кг
Матеріал: нейлон, латексні шви, силікон
Довжина: 72 см
Ширина: 8 см
Товщина: 2 мм
Вага: 50г

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 0.05 кг |
| Довжина | 72 см |
| Колір | Помаранчевий |
| Конструкція | Стрічкова |
| Опір | 22 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальний |
| Тип навантаження | Розтягнення |
| Ширина | 8 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 50 г |
| Гарантійний термін | 337 міс |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Матеріал | нейлон, латексні шви, силікон |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
Інформація для замовлення
- Ціна: 343 ₴


