
Орбітрек inSPORTline Caracas вузька рама приховує потужну машину з розширеним набором функцій та програм
42 026 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4388
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Орбітрек inSPORTline Caracas вузька рама приховує потужну машину з розширеним набором функцій та програм
Оскільки тренажер оснащений електронним управлінням, замість швидкого запуску ви можете вибрати з 12 запрограмованих програм з різним рівнем навантаження. На додаток до основних розрахунків, ви також побачите графічне зображення шляху на дисплеї. Якщо ви не хочете використовувати готові програми, ви можете легко налаштувати власну програму або навіть 4! Крім того, завдяки нагрудному ремінцю ви можете скористатися програмою HRC, яка автоматично регулює навантаження, щоб досягти цільового пульсу. Тоді ми маємо програму WATT для націлювання на ефективність. Після тренування ви можете спробувати функцію відновлення, щоб оцінити відновлення після тренування на основі вашого пульсу. Пристрій також може виміряти ваш ІМТ натисканням кнопки.
Основні характеристики:
стійка, але вужча конструкція
3-частини кривошипів із герметичними підшипниками картриджа
машинні підшипники в 6 швах - ручки та педалі
BeltDrive + забезпечує абсолютно тиху та плавну роботу
міцні прогумовані тверді та рухливі підніжки для запобігання ковзанню
червоні кнопки з підсвічуванням
Чіткий РК-дисплей
дисплеї комп'ютера: час, швидкість, оберти в хвилину, відстань, калорії, пульс, потужність (Вт)
Програма HRC: пристрій регулює навантаження на основі вашого пульсу.
Програма WATT: пристрій збільшує або зменшує навантаження, так що користувач виконує задану потужність (наприклад, збільшує навантаження при зменшенні каденції педалі)

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Червоний |
| Конструкція | Складана |
| Кількість рівнів навантаження | 11 - 25 |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Магнітна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 158 см |
| Довжина | 130 см |
| Ширина | 63 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Q-фактор, см | 16 |
| Вага тренажера, кг | 56 |
| Вибір одиниць виміру | шт |
| Гарантійний термін | 342 міс |
| Дисплей | так, (LCD) |
| Додатково | компенсатори нерівності підлоги |
| Калорії | є |
| Клас використання | для дому |
| Клас | Для дому |
| Кратність | 1 |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Максимальна вага навантаження | 130 кг |
| Максимальна вага користувача | 130 кг |
| Одиниці вимірювання | шт |
| Перенесення і зберігання | Транспортувальні ролики |
| Пульс | є |
| Регулювання довжини кроку | немає |
| Розміри, см | 130x63x158 |
| Сидіння | немає |
| Швидкість | є |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | Магнітний |
| Тип навантаження | магнітна |
| Тип приводу | задньопривідний |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| вага маховика, кг | 8 |
| важелі для рук | нерегульовані |
| виведення медіаконтенту на дисплей | немає |
| довжина кроку, см | 39 |
| кардіодатчики | є |
| платформи для ніг | антиковзні |
| пройдена дистанція | є |
| тест фізичного стану (сканування) | є |
| тип системи навантаження | магнітна |
| час тренування | є |
| число тренувальних програм | 12 |
| інше | немає, мощості в Ватах, BMI, HRC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 026 ₴






