-5%

Настінний турнік inSPORTline LCR1103 нержавіюча сталь зі спеціальним покриттям даметр патрона: 25 мм
2 332 ₴
2 216 ₴
- В наявності
- Код: 5494
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінний турнік inSPORTline LCR1103 нержавіюча сталь зі спеціальним покриттям даметр патрона: 25 мм
Технічний опис:
Бар призначений для використання як вдома, так і в тренажерному залі
Мінімальні вимоги до простору
Висока міцність і несуча здатність
Кріплення за допомогою 2 міцних гвинтів з кожного боку (гвинти в комплекті)
Ручки з неслизькими поглибленнями
3 пари ручок
Матеріал: Нержавіюча сталь зі спеціальним покриттям
Діаметр патрона: 25 мм
Розміри стовпа: довжина 97 см х ширина 49 см х висота 20 см
Вага: 7 кг
Навантаження: 120 кг
Також призначений для домашнього використання

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 7 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Додаткова комплектація | Турнік |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Настінна |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Турнік |
| Тип кріплення | До стіни |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 7 кг |
| Висота, см | 49 см |
| Виконання | для приміщень |
| Гарантійний термін | 355 міс |
| Довжина, см | 20 см |
| Додатково | немає |
| Клас | Для дому |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Максимальна вага навантаження | 120 кг |
| Розмір, cм | 20х97х49 |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Ширина, см | 97 см |
| бруси | є |
| турнік | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 216 ₴

