
Регульована лавка для тренувань inSPORTline AB100 ідеально підходить для вправ з гантелями та жимів зі штангою, стальна
12 663 ₴
- Немає в наявності
- Код: 20844
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Регульована лавка для тренувань inSPORTline AB100 ідеально підходить для вправ з гантелями та жимів зі штангою, стальна
Технічний опис:
Регульований тренажер
8 позицій спинки
5 позицій сидінь
Швидко і легко регулюється
Колеса для зручного транспортування
Міцна сталева рама з нековзними гумовими накладками
Ідеально підходить для вправ з гантелями та жимів зі штангою
Матеріал рами: сталь
Матеріал підкладки: ПУ
Матеріал оббивки: ПВХ
Розміри: 130 x 47,5 x 45 см
Розміри спинки: 74 x 28 x 6,5 см
Розміри сидіння: 34 х 28 х 6,5 см
Положення спинки: 0 °, 14 °, 24 °, 33 °, 41 °, 48 °, 56 °, 63 °
Положення сидіння: 0 °, 16 °, 29 °, 42 °, 55 °
Вага: 21,25 кг
Обмеження ваги: 200 кг
Категорія: H (EN 957) - для домашнього використання

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Лава |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 369 міс |
| Матеріал | сталь, ПВХ, ПУ |
| Вага (кг) | 21,25 кг |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Наявність спинки | Да |
| Максимальна вага навантаження | 200 кг |
| Кількість місць для сидіння | 5 |
| Країна-виробник | Чехія |
| Кількість положень спинки | 8 |
| Термін доставки | В наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 663 ₴






