-5%

Велотренажер inSPORTline Gibello з регулюванням високоякісна металева конструкція з механізмом складання для домашнього тренуванн
7 957 ₴
7 560 ₴
- В наявності
- Код: 16389
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велотренажер inSPORTline Gibello з регулюванням високоякісна металева конструкція з механізмом складання для домашнього тренуванн
Ролик, на якому рухається заднє колесо, гальмується магнітним опором, що гарантує плавну і безшумну роботу тренажера. Рівень навантаження регулюється практичним механізмом, який можна прикріпити до керма велосипеда. Тренажер inSPORTline Gibella Trainer можна використовувати з велосипедами з колесами від 26 до 28 дюймів. Завдяки своїм чудовим властивостям, високій функціональності та максимальній тиші, це ідеальне рішення для любителів велоспорту, які хочуть підтримувати форму навіть взимку.
Технічний опис:
Міцна, металева, складна конструкція
Навантаження регулюється механізмом на кермі
6 рівнів навантаження
Сумісний з велосипедами з колесами 26 '' - 28 ''
Швидке закріплення
Магнітне гальмо позиціонування
Компактні розміри
Система компенсації нерівностей підлог
Тримач переднього колеса в комплекті
Розміри: 61 x 54,5 x 40,5 см
Розміри основи: 47,5 х 4,5,5 см
Профіль рами: 5 х 2,5 см і 3 х 3 см
Розміри в складеному вигляді: 47x54,5x22 см
Розміри упаковки: 51 x 23 x 59 см
Вага: 7 кг
Ми рекомендуємо використовувати з гладкими шинами
Технічний опис:
Міцна, металева, складна конструкція
Навантаження регулюється механізмом на кермі
6 рівнів навантаження
Сумісний з велосипедами з колесами 26 '' - 28 ''
Швидке закріплення
Магнітне гальмо позиціонування
Компактні розміри
Система компенсації нерівностей підлог
Тримач переднього колеса в комплекті
Розміри: 61 x 54,5 x 40,5 см
Розміри основи: 47,5 х 4,5,5 см
Профіль рами: 5 х 2,5 см і 3 х 3 см
Розміри в складеному вигляді: 47x54,5x22 см
Розміри упаковки: 51 x 23 x 59 см
Вага: 7 кг
Ми рекомендуємо використовувати з гладкими шинами

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 7 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 7 кг |
| Гарантійний термін | 373 міс |
| Клас | Для дому |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Розміри | 61 x 54,5 x 40,5 см |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Тип | Магнітний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 560 ₴











