-5%

Силова станція inSPORTline Phanton Вага: 165,5 кг обмеження ваги: 150 кг Обмеження ваги кроку: 120 кг
64 709 ₴
61 474 ₴
- В наявності
- Код: 18397
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Силова станція inSPORTline Phanton Вага: 165,5 кг обмеження ваги: 150 кг Обмеження ваги кроку: 120 кг
Технічний опис:
Міцна сталева рама з покритими вагами
Ергономічна підкладка та регульована спинка з синтетичної шкіри (середню частину можна регулювати в 3 положення)
Регульоване по горизонталі та вертикалі сидіння (2 положення)
Гальванічна поверхня
Виготовлений зі сталевих труб 50 х 50 мм
Армовані диски зі скловолокна з промисловими підшипниками
Кабелі з намотаної авіаційної сталі з дуже міцною вініловою поверхнею
Багатофункціональний електронний лічильник для степпера, лави та верхнього та нижнього шківа
Вага: 65 кг з посиленою передачею високої міцності (7 х 3,62 кг (8 фунтів), 7 х 4,53 кг (10 фунтів), 1 х 8 кг постійної ваги))
Залежно від вільного місця, ви можете розмістити степпер і стрижень паралельно з іншим обладнанням або праворуч або ліворуч (Г-подібно)
Максимальний зріст користувача: 195 см
Базові розміри після складання: борг. 230 см x Ш 85 см x В 215 см
Необхідний простір для повністю зібраного атласу: борг. 264 см x 130 см x 215 см
Г-подібні розміри основи: 198 см x Ш 130 см x В 215 см
Необхідний простір для Г-подібної вежі: 228 см x Ш 163 см x В 215 см
Вага: 165,5 кг
Обмеження ваги: 150 кг
Обмеження ваги кроку: 120 кг
Категорія HC (відповідно до EN 957)

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Види вправ | Верхня тяга, Грудний жим |
| Колір | Чорний |
| М'язи, що тренуються | Прес, Руки, Спина, Ноги, Плечі, Груди |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Вільний вага |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 165,5 кг |
| Гарантійний термін | 375 міс |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Максимальна вага навантаження | 150 кг |
| Термін доставки | В наявності |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 61 474 ₴





