
Лавка для вправ inSPORTline Hero BTB10 один з найефективніших інструментів для формування м’язів живота
4 780 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7237
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Лавка для вправ inSPORTline Hero BTB10 один з найефективніших інструментів для формування м’язів живота
Технічний опис:
Інструмент для формування м’язів живота і спини
Вправи покращують кровообіг і знімають біль у спині
Сталева конструкція з каркасним профілем: 50 х 50 мм
Міцна обробка
М'які підлокітники
Зручні поролонові ролики
Нековзні ручки діаметром 25 мм
Висота колодки: 4 см
Нахил: 45 °
Кількість предметів: 6
Розміри: довжина 100 см x ширина 56 см x висота 80 см
Розміри спинки: 41 см х 20 см
Вантажопідйомність: 100 кг
Вага: 10 кг
Призначений для використання в спортзалі, будинку або фітнес -клубі

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 10 кг |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Лава |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 10 кг |
| Гарантійний термін | 379 міс |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Максимальна вага навантаження | 100 кг |
| Матеріал | сталь, ПВХ, ПУ |
| Наявність спинки | Немає |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 780 ₴







