-5%

Багатофункціональна лавкa inSPORTline Hero B80 машина для інтенсивного тренування вдома поставляється з накладкою для біцепса
13 699 ₴
13 015 ₴
- Готово до відправки
- Код: 20954
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Багатофункціональна лавкa inSPORTline Hero B80 машина для інтенсивного тренування вдома поставляється з накладкою для біцепса
Коли ви втомилися від жиму лежачи, ви можете попрактикуватися з пресом для ніг (який також використовує ваги для регулювання опору). І шпильки для зберігання штанг і гирі мають діаметр 25 мм. А якщо у вас гантелі однією рукою, ви також можете зміцнити біцепс (за допомогою опори для біцепса).
Технічний опис:
Домашній набір для жиму лежачи зі штангою, біцепсом та насадкою для тренування м’язів ніг
Регульований біцепс
Жим для ніг
Регульована спинка
Штифти для зберігання штанги та гирі діаметром 25 мм
3 запобіжні затискачі
Кути нахилу спинки: 21 °, 10 °, 0 °
Кількість позицій біцепса: 2
Довжина штанги: 120 см
Діаметр штанги: 25 мм
Відстань між брусками: 55 см
Розміри спинки: 78 х 23 см
Розміри сидіння: 37/26 x 28 см
Розміри опори для біцепса: 40 х 25 см
Діаметр штифтів для зберігання вантажів: 25 мм
Розміри: 158 x 120 x 121,5 см
Вага: 2 x 6,8 кг (15 фунтів), 2 x 11,35 кг (25 фунтів)
Повна межа навантаження: 159 кг (350 фунтів)
Межа навантаження на стенді: 113,5 кг (250 фунтів)
Обмеження навантаження на прес для ніг: 23 кг (50 фунтів)
Обмеження навантаження на стійку зі штангою: 45,5 кг (100 фунтів)
Вага: 58 кг
Категорія: H (EN 957) - підходить для домашнього використання

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 58 кг |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальне навантаження | 159 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Лава + стійка |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 58 кг |
| Гарантійний термін | 384 міс |
| Клас | Домашні |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Максимальна вага навантаження | 159 кг |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 015 ₴








