-5%

Турнік для підтягувань inSPORTline PU1207 універсальний тренажер, призначений для зміцнення м’язів рук і спини
1 574 ₴
1 496 ₴
- В наявності
- Код: 1242
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Турнік для підтягувань inSPORTline PU1207 універсальний тренажер, призначений для зміцнення м’язів рук і спини
Технічний опис:
Ідеально підходить для домашніх та комерційних тренажерних залів
Мінімальні вимоги до простору
Кріплення за допомогою 4 гвинтів (в комплекті)
Нековзні ручки
Нахил ручок можна регулювати (наприклад, горизонтально або до землі, закріплюючи їх шестигранними гвинтами)
Матеріал: нержавіюча сталь зі спеціальною обробкою піскоструминною обробкою
Діаметр ручки: 27 мм
Ширина: 118 см
Відстань між опорами: макс. 80 см, регулюється
Довжина гвинта: 7 см
Відстань від стіни: 37 см
Довжина настінних анкерів: 5 см / 12 см
Навантаження: 120 кг
Вага: 6 кг

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Країна виробник | Чехія |
| Вікова група | Доросла |
| Колір | Сірий |
| Конструкція | Настінна |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Турнік |
| Тип кріплення | До стіни |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 6 кг |
| Висота, см | 37 см |
| Гарантійний термін | 393 міс |
| Довжина, см | 27 см |
| Діаметр ручки | 27 мм |
| Клас | Професійний |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Максимальна вага навантаження | 120 кг |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Ширина, см | 118 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 496 ₴





