
М'яч для йоги inSPORTline Yoga Ball 5 кг високоякісний з піщаним наповнювачем, призначений для вправ зміцнення тренувань
467 ₴
444 ₴
- В наявності
- Код: 3492
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
М'яч для йоги inSPORTline Yoga Ball 5 кг високоякісний з піщаним наповнювачем, призначений для вправ зміцнення тренувань
М'яч для йоги inSPORTline Yoga Ball 5 кг-це високоякісний м'яч з піщаним наповнювачем, призначений для вправ йоги, зміцнення тренувань та реабілітації. Модель доступна в декількох варіантах - у різних розмірах і з різною вагою. Завдяки цьому ви можете вибрати оптимальну версію виробу залежно від обраної форми навчання. М'яч для йоги inSPORTline дозволяє виконувати широкий спектр вправ, а завдяки тому, що він наповнений піском, він також ідеально підходить для одужання.
Технічний опис:
М'яч для йоги з піщаною начинкою, вага 5 кг
Фіолетовий колір
Поверхня кулі виготовлена з дуже міцного матеріалу ПВХ
Призначений для широкого спектру вправ, йоги та фітнесу
Він буде працювати в період одужання
Діаметр кулі: 25 см

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 5 кг |
| Діаметр | 25 см |
| Матеріал | Гума |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Колір | Фіолетовий |
| Вікова група | Доросла |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 5 кг |
| Гарантійний термін | 399 міс |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Розмір | 25 х 25 х 25 см |
| Термін доставки | В наявності |
- Ціна: 444 ₴


