
Складний настінний турнік inSPORTline HR4010 вантажопідйомність: 110 кг складний поручень, встановлений до стіни
3 032 ₴
- Немає в наявності
- Код: 23339
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Складний настінний турнік inSPORTline HR4010 вантажопідйомність: 110 кг складний поручень, встановлений до стіни
Технічний опис:
Складний поручень, встановлений до стіни
Ідеально підходить для тренувань верхньої частини тіла
Міцна сталева конструкція
Призначений для домашнього використання
Можна встановлювати на будь -якій висоті (гвинти в комплекті)
Ширина: 68 см
Глибина: 60 см
Довжина руки: 33 см
Довжина ручки: 9 см
Розміри стінових частин: 33 х 30 см
Вага: 5,5 кг
Вантажопідйомність: 110 кг
Категорія: H (EN 957) - призначена для домашнього використання
Зображення показано лише для ілюстрації

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Вікова група | Доросла |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Розсувна |
| Максимальна вага користувача | 110 кг |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Турнік |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 408 міс |
| Вага (кг) | 5,5 кг |
| Клас | Для дому |
| Ширина, см | 68 см |
| Розміри | 33 х 30 см |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Довжина, см | 30 см |
| Максимальна вага навантаження | 110 кг |
| Висота, см | 33 см |
| Країна-виробник | Чехія |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 032 ₴




