
Велотренажер спінінговий inSPORTline inCondi S100i класичний домашній велотренажер, який синхронізується з розумним додатком
27 166 ₴
- Немає в наявності
- Код: 23260
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Велотренажер спінінговий inSPORTline inCondi S100i класичний домашній велотренажер, який синхронізується з розумним додатком
Ви можете перемикатися між 8 рівнями опори під час навчання - ви можете легко регулювати опір. Якщо вам потрібно повністю зупинити машину, просто натисніть на запобіжний важіль. ( Міцна рама має вантажопідйомність 125 кг.
Якщо ви не користуєтеся програмою, ви можете відстежувати всі важливі дані на чіткому дисплеї, на якому також є тримач для планшета/телефона, щоб ви могли дивитися фільми або слухати улюблену музику під час тренування.
Ключові особливості:
Плавна і тиха робота завдяки магнітній гальмівній системі
Ви можете синхронізувати з такою програмою (через Bluetooth):
Fitshow (Android 7.0+) / FitShow LITE (iOS 8.0+)
ВИБЕРИ МЕТУ - дозволяє записувати вправи на тренажері
На замовлення
Природні пейзажі - імітують прохідний пейзаж
Спортивний курс - вибрані програми вправ з YouTube
Режим програми - попередньо визначені програми
Дозволяє встановити ціль
Це дозволяє створити власну програму
OUTDOOR - дозволяє записувати вправи на свіжому повітрі (GPS)
Це дозволяє створювати довгострокові плани тренувань
Навчальний посібник та поради щодо здорового способу життя
Спортивна енциклопедія
Історія тренувань
Повністю регульоване сидіння
Вертикально регульоване кермо
Ручне регулювання опору
Екстренне гальмо
Легкочитаний дисплей, який відстежує всі важливі дані
Тримач для планшета
Відображаються дані: час, швидкість, відстань, калорії, оберти за хвилину, одометр, пульс

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 30 кг |
| Кількість тренувальних програм | 1 - 9 |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Максимальна вага користувача | 125 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Магнітна |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Функции компьютера | Частота пульсу, Витрата калорій, Швидкість, Дистанція, Час |
| Колір | Сірий |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага тренажера, кг | 30 |
| Вага (кг) | 30 кг |
| Висота, см | 125 см |
| Гарантійний термін | 432 міс |
| Дисплей | так, LCD |
| Довжина, см | 119 см |
| Додатково | компенсатори нерівності підлоги |
| Калорії | є |
| Клас | Для дому |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Максимальна вага навантаження | 120 кг |
| Педалі | є |
| Перенесення і зберігання | Транспортувальні ролики |
| Посадка | вертикальна |
| Пульс | є |
| Регулювання сидіння | є |
| Регулювання керма | є |
| Розміри, см | 119x53x125 |
| Швидкість | є |
| Термін доставки | В наявності |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина, см | 53 см |
| вага маховика, кг | 6 |
| кардіодатчики | є |
| пройдена дистанція | є |
| тест фізичного стану (сканування) | немає |
| тип системи навантаження | магнітна |
| час тренування | є |
| число тренувальних програм | немає даних |
| інше | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 166 ₴










