-5%

Стійка для вправ inSPORTline Power Rack PW70 міцна сталева рама з міцним поверхневим покриттям
32 296 ₴
30 682 ₴
- В наявності
- Код: 20818
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка для вправ inSPORTline Power Rack PW70 міцна сталева рама з міцним поверхневим покриттям
Стійка inSPORTline PW70 дозволяє виконувати жим лежачи і присідання без допомоги додаткових людей, без шкоди для безпеки. Упори безпеки можна встановити в 11 різних положеннях, що робить їх придатними для користувачів будь-якого зросту. Система шківів, яка використовує обтяження (з діаметром отвору 50 або 25 мм) для регулювання ваги, ідеально підходить для зміцнення спини, плечей і рук, а міцний підборіддя з регульованими багатофункціональними ручками ідеально підходить для ефективні силові тренування. Регульовані по висоті ручки також можна використовувати як поручні, пропонуючи додаткові можливості для вправ.
Технічний опис:
Вагові пластини та штанги не входять у комплект
Десятки позицій і варіантів вправ
Сумісний з тренувальним лавком (не входить в комплект)
Міцна сталева рама з міцним поверхневим покриттям
Стабільна база
16 позицій для введення кеглів і обмежувачів на штангу
11 положень штанги
Регульовані ручки ідеально підтягуються та опускаються на поручні
Універсальна підтяжка
50 мм шпиндели (25 мм без адаптера) для завантаження через шківи (диски не входять в комплект)
Стійка для гирі
Штифти та полички для вагових пластин
Підходить для тренування всього тіла
Навантажувальні штирі з отвором 50 мм
Сумісний з усіма типами лавок
Розміри: ширина 155 см х довжина 142 см х висота 215 см
Відстань перед штангою (для утримання та зберігання штанги): зовнішня 120,6 см / внутрішня 110,6 см
Внутрішня ширина лавки: 119 см
Вантажопідйомність підтягування: 136 кг (300 фунтів)
Вантажопідйомність штанги: 136 кг (300 фунтів)
Навантаження шківа: 100 кг (220 фунтів)
Навантаження на монтажні штирі: 186 кг (410 фунтів)
Вантажопідйомність стійки Kettlebell: 120 кг (265 фунтів)
Вага: 63 кг
Категорія: H (EN 957) - для домашнього використання

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Колір | Чорний |
| М'язи, що тренуються | Плечі, Груди, Руки, Спина, Ноги |
| Призначення | Професійне |
| Система навантаження | Блокова |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага пристрою | 68 кг |
| Вага (кг) | 63 кг |
| Висота конструкції | 215 см |
| Віджимання на поручнях | Да |
| Гарантійний термін | 440 міс |
| Країна-виробник | Чехія |
| Країна-реєстрації бренду | Чехія |
| Лавка для віджимання | немає |
| Максимальна вага навантаження | 120 кг |
| Максимальна висота користувача | Необмежена |
| Максимальна вага користувача | 136 кг |
| Метелик | Немає |
| Присідання з вантажем | Да |
| Станова тяга | Да |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Фітнес-диски | Да |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Шипи на колесах | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 682 ₴








