
Батут із захисною сіткою та драбиною inSPORTline Flea PRO 305 см стійка і міцна конструкція як для використання на повітрі
14 690 ₴
13 956 ₴
- В наявності
- Код: 23879
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Батут із захисною сіткою та драбиною inSPORTline Flea PRO 305 см стійка і міцна конструкція як для використання на повітрі
Безпечні розваги для всієї родини! Як частина оновленої серії батутів inSPORTline Flea, батут має оновлені матеріали покриття, посилений каркас, збільшений вхід і його легше встановити! Батут inSPORTline Flea PRO 305 см ідеально підходить як для дітей, так і для їхніх батьків, чудово виглядатиме у вашому саду. Міцна сталева конструкція витримує погодні умови та важке використання, а її вантажопідйомність до 150 кг робить її придатною для користувачів різного віку. Для захисту користувачів від падіння із зони стрибків батут оснащений захисною сіткою висотою 180 см.
Пружини, що підтримують батут, заховані під захисним чохлом, а жердини оббиті поролоном. Протиковзка драбина дозволяє безпечно зайти на батут, а вхід закріплюється не тільки застібкою-блискавкою, але і пряжками. Завдяки діаметру 305 см, батут впишеться у ваш сад. Якщо ви шукаєте розваги для непосидючих членів сім’ї (у тому числі дорослих), то батут inSPORTline Flea PRO 305 см – найкращий вибір!
.jpg)
Технічний опис:
Батут найвищої якості підходить для використання як у приміщенні, так і на вулиці
Серія Advanced Flea PRO - має вдосконалені елементи конструкції
Включає всі функції безпеки
Призначений для домашнього використання
Загальна висота: 256 см
Відстань від землі: 76 см
Діаметр батута: 305 см
Діаметр килимка для стрибків: 261 см
Матеріал каркаса: оцинкована сталь
Профіль рами: 38 мм х 1,3 мм
Розмір драбини: 86 х 31 см
Вантажопідйомність: 150 кг
Захисна сітка:
Висота: 180 см
Діаметр: 305 см
Матеріал: PE (поліетилен)
Кількість барів: 6
Постійний захист: піна EPE, PP
Килимок для стрибків:
Анти-УФ
Кількість пружин: 60
Довжина пружини: 140 мм
Діаметр пружини: 3,1 мм
Матеріал: ПП (поліпропілен)
Матеріал кришки пружини: ПВХ
.jpg)

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Вікова група | Доросла |
| Висота рами батута | 76 см |
| Висота з сіткою | 256 см |
| Діаметр батута | 305 см |
| Кількість опор | 3 (шт.) |
| Конструкція | Кругла |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Особливості | Наявність сходів, Всепогодность |
| Розташування захисної сітки | Внутрішня |
| Стан | Новий |
| Тип | Батут |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 453 міс |
| Драбина | Да |
| Захисна сітка | Да |
| Кількість пружин (шт) | 60 |
| Максимальна вага навантаження | 150 кг |
| Матеріал | PE (поліетилен) |
| Термін доставки | В наявності |
- Ціна: 13 956 ₴










