
Батут із захисною сіткою та драбиною inSPORTline Flea PRO 430 см стійка і міцна конструкція як для використання на повітрі
22 056 ₴
- Немає в наявності
- Код: 23881
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Батут із захисною сіткою та драбиною inSPORTline Flea PRO 430 см стійка і міцна конструкція як для використання на повітрі
Безпечні розваги для всієї родини! Як частина оновленої серії батутів inSPORTline Flea PRO, батут має оновлені матеріали покриття, посилений каркас, більший вхід і його легше налаштувати! Батут inSPORTline Flea PRO 430 см ідеально підійде як для дітей, так і для їхніх батьків, чудово виглядатиме у вашому саду. Міцна сталева конструкція витримує погодні умови та важке використання, а її вантажопідйомність до 150 кг робить її придатною для користувачів різного віку. Для захисту користувачів від падіння із зони стрибків батут оснащений захисною сіткою висотою 180 см.
Пружини, що підтримують батут, заправлені під захисний чохол, а сітчасті стійки набиті поролоном. Протиковзка драбина дозволяє безпечно зайти на батут, а вхід закріплюється не тільки застібкою-блискавкою, але і пряжками. З діаметром 430 см цей батут впишеться у ваш сад. Якщо ви шукаєте розваги для непосидючих членів сім’ї (в тому числі дорослих), батут inSPORTline Flea PRO 430 см – найкращий вибір!
(1).jpg)
Технічний опис:
Батут найвищої якості підходить для використання як у приміщенні, так і на вулиці
Частина вдосконаленої серії Flea PRO - має покращені елементи дизайну
Включає всі функції безпеки
Призначений для домашнього використання
Загальна висота: 260 см
Відстань від землі: 80 см
Діаметр батута: 430 см
Діаметр килимка для стрибків: 382 см
Матеріал каркаса: оцинкована сталь
Профіль рами: 42 мм х 1,3 мм
Розмір драбини: 86 х 31 см
Вантажопідйомність: 150 кг
Захисна сітка:
Зріст: 180 см
Діаметр: 430 см
Матеріал: PE (поліетилен)
Кількість барів: 8
Підкладка: пінопласт EPE, ПВХ
Килимок для стрибків:
Анти-УФ
Кількість пружин: 80
Довжина пружини: 140 мм
Діаметр пружини: 3,1 мм
Матеріал: ПП (поліпропілен)
Матеріал кришки пружини: ПВХ
(1).jpg)

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Вікова група | Доросла |
| Висота рами батута | 80 см |
| Висота з сіткою | 260 см |
| Діаметр батута | 430 см |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Конструкція | Кругла |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Особливості | Наявність сходів, Всепогодность |
| Розташування захисної сітки | Внутрішня |
| Стан | Новий |
| Тип | Батут |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота поверхні від землі | 80 см |
| Гарантійний термін | 454 міс |
| Драбина | Да |
| Захисна сітка | Да |
| Кількість пружин | 80 |
| Максимальна вага навантаження | 150 кг |
| Матеріал | РЕ |
| Термін доставки | В наявності |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
- Ціна: 22 056 ₴











