-5%

Бігова доріжка KETTLER AXOS SPRINTER 2.0 чорна Інтуїтивний LED-дисплей інноваційне рішення для активних людей
71 237 ₴
67 676 ₴
- В наявності
- Код: 4457
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бігова доріжка KETTLER AXOS SPRINTER 2.0 чорна Інтуїтивний LED-дисплей інноваційне рішення для активних людей
Він має 28 вбудованих програм тренувань , завдяки яким можна регулювати інтенсивність тренувань відповідно до фізичної форми та стану користувача. Дозволяє регулювати кут нахилу бігового полотна в діапазоні від 0 до 10% і швидкість в діапазоні 1-16 км/год . Також можна визначити 4 користувачів на комп’ютері.
Під час тренування відображається інформація про час, пройдену дистанцію, швидкість, частоту серцевих скорочень, нахил і спалені калорії . Сенсорні датчики, розміщені на ручках біля комп'ютера, дозволяють вимірювати пульс. Також є вибір програми тренувань, яка контролюється пульсом.
Бігове полотно розміром 130 x 44 см забезпечує достатньо місця для комфортного тренування. Високоякісна система амортизації ENERGY DECK дозволяє тренуватися на біговій доріжці KETTLER AXOS 2.0. не навантажує суглоби . Транспортувальні колеса дозволять легко переміщати бігову доріжку після тренування.
Бігове полотно розміром 130 x 44 см забезпечує достатньо місця для комфортного тренування. Високоякісна система амортизації ENERGY DECK дозволяє тренуватися на біговій доріжці KETTLER AXOS 2.0. не навантажує суглоби . Транспортувальні колеса дозволять легко переміщати бігову доріжку після тренування.
Під час роботи бігова доріжка створює мало шуму , завдяки чому тренування не заважатимуть домочадцям.
Додаткове обладнання: відділення для пляшки з водою і тримач для смартфона або планшета означає, що під час тренування все під рукою.
Тренування на біговій доріжці дозволяють розвинути достатню витривалість, яка є основою для занять іншими видами спорту чи діяльністю. Це ідеальне пристосування для побудови фізичної форми та формування бажаної фігури. Поліпшенню самопочуття сприяє і регулярна фізична активність.
Великий, розбірливий, інтуїтивно зрозумілий РК-дисплей. Відображає шість найважливіших параметрів тренування.
Параметри, що відображаються:
час навчання
відстань
споживання калорій
пульс
швидкість
кут нахилу
Програми навчання
28 програм дозволяють:
Навчання швидкого старту
Інтервальний тренінг
Настроюване навчання
Тренування з програмами з контролем пульсу (HR тренування)
Тренування кута нахилу
Біжить в гору
Регулювання швидкості та нахилу електронне . Це можна зробити двома способами: за допомогою навчального комп'ютера або за допомогою кнопок на бічних панелях. Параметри тренувань можна змінити в будь-який час зручним для користувача способом.
Серцем бігової доріжки є система амортизації Kettler Energy Deck - інноваційна система, яка забезпечує більшу еластичність відскоку та пропонує приємний та динамічний біг. З тією самою продуктивністю ви можете подолати більше кілометрів з меншим навантаженням на суглоби.
Широке бігове полотно розміром 130x44 см забезпечує необхідний простір для комфортного бігу.
Відповідне розташування амортизаторів також мінімізує рівень шуму, який створює бігова доріжка.
Розміщені на ручках керма, вони дозволяють вимірювати пульс.
Транспортні колеса дозволяють зручно транспортувати бігову доріжку після тренування.
Інноваційна система складання
Бігова доріжка має механізм складання, завдяки чому в складеному стані займає мало місця. У складеному стані бігова доріжка займає (Д x Ш x В): 119 см x 77 см x 141,5 см
спілкування
Завдяки вбудованому Bluetooth, бігова доріжка Sprinter 2.0. має можливість підключення до програми Kinomap та інших пристроїв або програм.
Специфікація:
Тип пристрою : бігова доріжка
кут нахилу: 0 - 10%
Швидкість: 1 - 16 км/год
Розмір бігової доріжки: 130 х 44 см
Двигун: постійний струм, постійна потужність 2 HP
Максимальна вага користувача: 120 кг
Вимірювання: час, швидкість (км/год або миль/год), відстань (км/миля), нахил, пульс, калорії
Комплектація: навчальний комп’ютер, тримач для смартфона, відділення для пляшки з водою, транспортувальні ролики
Дисплей: 135 x 85 мм LCD
Кількість профілів користувачів: 4
Програми навчання: 28
Підключення: Bluetooth
Джерело живлення: зовнішнє джерело живлення (230В)
Розміри в розкладеному стані (Д x Ш x В): 175,5 x 77 x 140 см
Розмір упаковки: 191x41x84 см
Вага пристрою: 79 кг

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KETTLER |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 79 кг |
| Довжина полотна | 130 см |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 19 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна швидкість полотна | 13 - 16 |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Максимальний кут нахилу | 10 ° |
| Потужність двигуна, л. с | 1,6 - 2 |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Встановлення кута нахилу | Автоматична |
| Функции компьютера | Частота пульсу, Швидкість, Дистанція, Час, Витрата калорій |
| Колір | Чорний |
| Ширина полотна | 44 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 79 кг |
| Висота, см | 140 |
| Гарантійний термін | 461 міс |
| Дисплей | 135 x 85 мм LCD |
| Довжина, см | 176 |
| Діапазон кута нахилу | 0 - 10% |
| Клас | Для дому |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Кут нахилу, град | Да |
| Максимальна вага навантаження | 120 кг |
| Максимальна швидкість, км/год | 16 |
| Розмір бігового полотна | 130 х 44 см |
| Розмір упаковки | 191x41x84 см |
| Розміри | 175,5 x 77 x 140 см |
| Швидкість | 0 - 10% |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина, см | 77 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 67 676 ₴






