
Силова вишка MH-U102 - Marbo Sport максимальне навантаження 120 кг ергономічні підлокітники вбудований турнік
10 982 ₴
- Немає в наявності
- Код: MR-28661
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Силова вишка MH-U102 - Marbo Sport максимальне навантаження 120 кг ергономічні підлокітники вбудований турнік
Комбінований верстат Marbo Sport MH-U102 дозволяє робити комплексне тренування багатьох груп м'язів. На цьому пристрої можна накачати сталеві м'язи живота, виконуючи як підняття ніг, так і м'язи рук, завдяки можливості тренування віджимань в повітрі. Завдяки додатковій перекладені, підвішеній на висоті 210 см, ви також зможете виконувати одну з найкращих вправ для м'язів спини, це підтягування широким хватом.
Про ваш комфорт дбають два зручні підлокітники, висока спинка під спину і чотири ручки з гумовим покриттям і логотипом компанії.
Завдяки використанню міцних профілів 40x40 мм та товстих пластин, що з'єднують окремі елементи лави, гарантується повна стабільність обладнання, що призводить до безпеки вашого тренування.
Особливості верстата Marbo Sport MH-U102
Ергономічні підлокітники
Вбудований турнік
Професійне оздоблення
Посилена оббивка
Технічні характеристики
Висота 210 см
Ширина 120 см
Довжина 82 см
Вага 35,9 кг
Розміри спинки 30 x 27 см
Максимальне навантаження 120 кг
Конструкційний профіль 40 x 40 мм
Матеріал польська сталь
Використовувана поверхня 0,99 м2
Габариті паковання: 133 x 40 x 17 см, 60 x 35 x 16 см.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| М'язи, що тренуються | Плечі, Груди, Спина, Прес, Руки |
| Тип | Турнік + бруси |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 36 кг |
| Типи вправ | згинання, розгинання верхньої частини тіла, підтягування |
| Гарантійний термін | 476 міс |
| Довжина, см | 82 см |
| Загальний опис | Комбінований верстат |
| Клас | Професійний |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 120 кг |
| Максимальна вага обтяжень, кг | немає |
| Призначення | руки, живіт, спина, груди |
| Особливості | Перила оснащені сучасною і зручною оббивкою, яка завдяки своїй оптимальній жорсткості ідеально адаптуються до форми тіла що займається |
| Приставка Скотта | немає |
| Регулювання кута нахилу лави | немає |
| Розмір, мм | 2100х1200х820 |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Предоплата 10% |
| Тип навантаження | власна вага |
| Треновані м'язи | м'язи рук, живота, спини і грудей |
| Упори для ніг (валики) | немає |
| Ширина, см | 120 см |
| Основні | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 982 ₴











