
Складна багаторегульована лава MS-L114 - Marbo Sport має тримач для додаткового кріплення для локонів
7 444 ₴
- Немає в наявності
- Код: MR-24450
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Складна багаторегульована лава MS-L114 - Marbo Sport має тримач для додаткового кріплення для локонів
Покращена система складання дозволяє скласти лаву і засунути її під ліжко або поставити в кут.
Лава має тримач для додаткового кріплення для локонів Praecher, кріплення для розвитку ніг або фіксатора стегон
Використані розчини
Система регулювання спинки
Для регулювання спинки використовується повзунок, оснащений штифтом, інтегрованим з ручкою тиску.
Можливість кріплення аксесуарів
За бажанням ви можете оснастити лаву наступними аксесуарами: насадкою для локонів praecher або насадкою для розвитку ніг або стегнами із серії Semi-pro.
Посилена оббивка
Лава оснащена сучасною та зручною оббивкою товщиною до 5 см, яка ідеально адаптується до форми тіла тренажера завдяки оптимально адаптованій жорсткості.
Гумові ніжки
Завдяки гумовим накладкам на ніжки ви можете бути впевнені, що ваша підлога буде захищена
Регулювання спинки та сидіння
Лава дозволяє регулювати кут нахилу спинки в одинадцяти рівнях, включаючи один негативний.
Сидіння можна регулювати під трьома кутами, щоб ви могли ідеально адаптувати його до налаштованого положення спинки.
Розкладний
Модель MS-L114 має систему швидкого складання на основі затискної ручки.
Технічні дані
Висота-по композиції 28см,49см
Ширина — 41 см
Довжина-127 см,133 см (при куті спинки 0°)
Вага — 18,3 кг
Регулювання спинки - 11 положень, -20° ÷ +68°
Регулювання сидіння - 3 положення
Максимальне навантаження-300 кг
Профілі-50 х 50 х 2 мм
Матеріал-сталь
Фінське порошкове фарбування
Держава-Нова
Розмір спинки - 81 х 27 см
Розміри сидіння
30 х 27 см

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marbo Sport |
| Колір | Червоний |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальне навантаження | 300 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Стійка |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 18,3 кг |
| Гарантійний термін | 487 міс |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 300 кг |
| Матеріал | сталь, ПВХ, ПУ |
| Наявність спинки | Да |
| Розмір сидіння | 81 х 27 см |
| Розмір спинки | 81 х 27 см |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Предоплата 10% |
| Ширина, см | 41 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 444 ₴


