
Велотренажер SCHWINN AIRDYNE AD6i Зручний РК-дисплей, що постійно показує найважливіші дані Максимальна напівбезсадка: 136 кг
57 435 ₴
- Немає в наявності
- Код: 708447907202
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Велотренажер SCHWINN AIRDYNE AD6i Зручний РК-дисплей, що постійно показує найважливіші дані Максимальна напівбезсадка: 136 кг
Schwinn Airdyne AD6 Air Bike - американського бренду Schwinn, який входить до складу корпорації Nautilus, яка є одним з лідерів фітнес-ринку в США. Цей продукт має запатентовану систему повітряного приводу з необмеженою кількістю опорів - чим інтенсивніше ви тренуєтеся, тим більший опір створює обладнання. Дозволяє одночасно тренувати верхню і нижню частини тіла або тільки верхню, при цьому не залучаючи до тренування ноги. Велосипед оснащений усіма необхідними аксесуарами, які зроблять тренування приємними та комфортними, включаючи РК-дисплей, який відстежує основні параметри тренування з можливістю перегляду статистики, корисної для відстеження прогресу та встановлення нових цілей тренувань, зручне регульоване сідло та транспортувальні колеса для зручності переміщення обладнання.
.png)
Бренд Schwinn існує на ринку більше 50 років. Вона прославилася як виробник різних видів велотренажерів. Наразі пропозиція бренду включає всі види кардіотренажерів для домашнього використання. Бренд, як технологічно, так і з точки зору дизайну, представляє найвищі стандарти. Тренажер розроблено для вправ сидячи.
.png)
Характеристики:
- Виробник: Schwinn
- Тип тренажера: вертикальний
- mahovic розташування: лобове
- Система сумісності: високоміцний пластиковий лопатевий вентилятор
- Кількість рівнів навантаження: Уровень навантаження в залежності від RPM
- Измерения пульса: Телеметрія. Працює з будь-яким місцем Polar 4,5 кГц - 5,5 кГц
- Зручний РК-дисплей, що постійно показує найважливіші дані
- Вага тренера: 51 кг
- Максимальна напівбезсадка: 136 кг
- тримач для пляшок
- транспортні колеса
- Питання: 2 батарейки типу АА (входять в комплект)
- Гарантія сорока: 2 години
Розміри в робочих умовах, см:
- Довжина: 126 см
- Ширина: 65 см
- Зріст: 129 см
Дисплей показує:
- Rev Meter™
- Час
- Растинг
- RPM
- калорій
- Величність
- пульс

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schwinn |
| Країна виробник | Китай |
| Автономна робота | Батарейки |
| Вага | 52.2 кг |
| Максимальна вага користувача | 136 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Аеродинамічна |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Тип кардіодатчику | Бездротовий |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 52,2 кг |
| Гарантійний термін | 520 міс |
| Живлення тренажера | Акумулятори |
| Клас | Для дому |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна вага навантаження | 136 кг |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
- Ціна: 57 435 ₴











