-5%

Еліптичний тренажер inSPORTline Kapekor Революційний еліптичний тренажер з низькими педалями високий ліміт ваги
58 122 ₴
55 216 ₴
- В наявності
- Код: 20156
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Еліптичний тренажер inSPORTline Kapekor Революційний еліптичний тренажер з низькими педалями високий ліміт ваги
Щоб зробити ваше тренування максимально комфортним, ви можете налаштувати еліптичний тренажер inSPORTline Kapekor відповідно до свого зросту – 3 положення педалей, 4 положення ручки для тренування верхньої частини тіла та дисплей, що обертається . Крім того, педалі розташовані низько , що має дві переваги – легше піднятися на тренажер і педалі розташовані нижче під час тренування, що дає можливість людям більш високого зросту займатися на ньому в приміщеннях з низькою стелею. Міцна конструкція робить еліптичний тренажер inSPORTline Kapekor міцним і стабільним навіть при частому використанні.
Ключові особливості:
- Революційний еліптичний тренажер з низькими педалями
- Високий ліміт ваги
- Оптимальний шлях руху
- Промислові підшипники у всіх з'єднаннях
- Має 2 маховики
- Тримач для пляшки з водою
- Можна регулювати під зріст користувача
- Амортизуючі педалі
- Рама з високоякісної сталі з міцним покриттям поверхні
- Міцні маховики з магнітною гальмівною системою
- Транспортувальні колеса та система регулювання нерівностей
- USB порт для підключення/зарядки планшета або телефону
- Програма HCR: автоматично регулює опір, щоб підтримувати пульс користувача в цільовій зоні
- Програма WATT: автоматично регулює опір для досягнення цільової продуктивності
- Комп'ютер відображає: час, швидкість, відстань, калорії, частоту серцевих скорочень, обороти в хвилину, ват і режим опору

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Складана |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Кількість тренувальних програм | 1 - 9 |
| Особливості | Наявність Bluetooth, Утримувач для пляшок |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Магнітна |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага тренажера, кг | 78 кг |
| Вибір одиниць виміру | шт |
| Гарантійний термін | 609 міс |
| Датчики пульсу | Да |
| Довжина кроку | 40 см |
| Живлення тренажера | немає данних |
| Клас використання | для дому |
| Клас | Для дому |
| Кратність | 1 |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Максимальна вага навантаження | 150 кг |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Одиниці вимірювання | шт |
| Регулювання опору | електронні |
| Розміри | 126 х 53 х 162 |
| Розміщення маховика | спереду, ззаду |
| Рівні опору | 16 |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Тип | Магнітний |
| Гальмівна система | Магнітний |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина кроку | 18 см |
| вага маховика, кг | 21 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 216 ₴





