
Килимок для йоги Body Sculpture 4 мм BB 8300D призначений для занять йогою, пілатесом та іншими вправами
641 ₴
609 ₴
- В наявності
- Код: 5903733006835
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Килимок для йоги Body Sculpture 4 мм BB 8300D призначений для занять йогою, пілатесом та іншими вправами
Килимок для йоги BB 8300 від Body Sculpture стане в нагоді всім, хто починає свою пригоду з йоги. Його товщина становить 4 мм, тому він забезпечує належну підтримку суглобів під час тренувань. Його особлива структура запобігає ковзанню по підлозі. Це робить вправи безпечнішими та комфортнішими. Міцна неслизька поверхня полегшує утримання позиції. Килимок легко чистити. Ви також можете використовувати його для всіх видів фітнесу та пілатесу.
До килимка додається ремінець, який дозволяє його зручно згортати і брати з собою на тренування або в подорож. Така невелика зручність істотно підвищує комфорт використання і відкриває перед вами нові можливості для навчання.
Технічні дані:
- Розміри: 152,4 х 56 см
- Товщина клімка: 0,4 мм
- Матеріал: ПВХ
- Колір: синій
- Призначення: домашнє використання
- Гарантія: 2 роки
- Очистити сумішшю води та винного оцту (1:1)


Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Body Sculpture |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 152 см |
| Матеріал | ПВХ |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок/мат |
| Товщина | 4 мм |
| Колір | Синій |
| Ширина | 56 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1 кг |
| Гарантійний термін | 624 міс |
| Країна реєстрації бренду | Англія |
| Країна-виробник | Китай |
| Розмір | 152,4 х 56 см |
| Розміри | 152,4 х 56 см |
| Товщина см | 0,04 см |
- Ціна: 609 ₴

